Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Nie jestem chyba odosobnionym przypadkiem który czeka na szczegóły 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Mi trochę smutno bo nie chcę zostawiać żony na dwa dni samej w domu, tak więc nie wiem czy nie wrócę w pierwszy dzień. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

Mi trochę smutno bo nie chcę zostawiać żony na dwa dni samej w domu, tak więc nie wiem czy nie wrócę w pierwszy dzień. 


@Natalia a mnie jest smutno, że nie będzie mi dane poznać WAS, Nasz Zespole i Orange Heroes... 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Misiek62, mi też jest smutno, ale nadrobimy następnym razem 😄
@Anonim, zlot rozpocznie się w piątek przed południem, a zakończy wieczorną integracją, więc jeśli uda Ci się wstać to śmiało możesz zerwać się z rana w sobotę i nie minie nawet 24h od wyjazdu 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Też tak myślę 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

pablo_ck napisał(-a):

Mi trochę smutno bo nie chcę zostawiać żony na dwa dni samej w domu, tak więc nie wiem czy nie wrócę w pierwszy dzień. 


@Natalia a mnie jest smutno, że nie będzie mi dane poznać WAS, Nasz Zespole i Orange Heroes... 


Szkoda, ale spokojnie - to nie ostatni zlot... a pierwszy 🙂 Więc na pewno jeszcze będzie okazja, zwłaszcza, że kolejne mają już być bardziej elastyczne 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


Jarek napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

pablo_ck napisał(-a):

Mi trochę smutno bo nie chcę zostawiać żony na dwa dni samej w domu, tak więc nie wiem czy nie wrócę w pierwszy dzień. 


@Natalia a mnie jest smutno, że nie będzie mi dane poznać WAS, Nasz Zespole i Orange Heroes... 


Szkoda, ale spokojnie - to nie ostatni zlot... a pierwszy 🙂 Więc na pewno jeszcze będzie okazja, zwłaszcza, że kolejne mają już być bardziej elastyczne 🙂

Może zrobicie jescze innch Miastach ?
na przykład Poznań lub Bydgoszcz 🙂


 

Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Jarek zrób wszystko byś też dotarł!! 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

@Jarek zrób wszystko byś też dotarł!! 


@Anonim  myślę, że Jarek odnosił się do mojego posta, a nie informował, że też nie może być.

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Chyba możemy już zdradzić, że na dziesięciu Orange Heroes - 6 zadeklarowało, że pojawi się przynajmniej na część zlotu. Z pozostałymi mamy nadzieję, że zobaczymy się na następnym 🙂

Tym samym zaproszenia w prywatnej wiadomości lada dzień otrzymają też inni, aktywni użytkownicy. Damy znać, gdy lista będzie zamknięta 🙂