Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?


Mikołaj napisał(-a):

@mabud73 wybacz zamieszanie, mam jednak nadzieje, że doceniasz zmianę tytułu na bardziej doniosły, zdecydowanie odpowiedniejszy dla tak zacnego wydarzenia. Mrugający mężczyzna Co do samego problemu, już od jakiegoś czasu pracujemy nad rozwiązaniem, wytrzymajcie jeszcze trochę.


Spoczko...rozumiem i doceniam prace z tym zwiazane. Nie był to jakiś "mus", ale wiesz jak drażniący jest "bałagan" w tematach 😉 Popieram i biorę na wstrzymanie 🙂

 

@Anonim, rzut beretem to ja mam do parkingu po auto Emotikon: Język 10m od wejścia do bloku...dalej chyba mam do domu...4 piętro Emotikon: sfrustrowany wrrrr...bez windy, ale to akurat dla zdrowotności Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Ja to mam lekki stresik przed zlotem. Skończy się anonimowość 😉
Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Wieczorem po paru %% stresik Cię opuści 😜 😜


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?


Piotrekk85 napisał(-a):
Ja to mam lekki stresik przed zlotem. Skończy się anonimowość 😉

Taaaa...dostaniesz duże bro za wiedzę i po uszach za złe zrozumienie niektórych wypowiedzi Emotikon: LOLEmotikon: Język A tak na poważnie...bynajmniej bedziesz wiedział kogo masz za plecami 😉

Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Ja pamiętam podajże swój 2 zlot Blogów Orange w 2012 roku 🙂 Z rąk Prezesa Orange Macieja Wituckiego bilet na mecz Polska-Grecja mi "wpadł" w łapki za najlepszą aktywność 🙂 Koledzy oglądali w klubie, ja na trybunie, a na plecach czułem oddech Natali Siwiec 🙂 😜 Ach.....miłe wspomnienia 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Oj bo to czytać i pisać ze zrozumieniem trzeba co mi jest obce 😛

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

No to w końcu oficjalnie :)))

 

I zlocie społeczności Nasz Orange wezmą udział członkowie Społeczności, którzy pomagają innym użytkownikom, wyróżniają się zaangażowaniem, zgłaszają pomocne sugestie.

 

Lista w końcu zamknięta, więc z przyjemnością przedstawiamy osoby, które zostały wyróżnione i znalazły czas, aby wziąć udział w piątkowym zlocie. A są to:

 

Gratulujemy!

 

Zapraszamy Was w najbliższy piątek, 31 marca, ok. 11:00 do Miasteczka Orange w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 160. Na PW otrzymacie ode mnie dane, które trzeba podać w recepcji oraz mój numer telefonu - na wszelki wypadek 🙂

 

Szczegółowa agenda to tajemnica, ale:

  • pomiędzy 11:00 a 17:00 pokażemy Wam kilka tajnych rzeczy, nad którymi pracujemy Szczęśliwy robot i spotkamy się z ciekawymi osobami w Miasteczku Orange
  • potem będziecie mieć chwilę na zostawienie rzeczy w hotelu, po czym spotkamy się po 19:00 na wieczornej integracji

No i - jak mawia stare powiedzenie - "wszystko, co wydarzy się na Zlocie - zostaje na Zlocie" Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

 

@Misiek62, dziś jest ostatnia szansa, aby się zdecydować! 

@Piotrekk85, no stress, przecież tu sami swoi - sympatyczni i zupełnie zwyczajni ludzie 🙂 Zobaczysz, że będzie na luzie 🙂

@Anonim, ja naprawdę nie wyobrażam sobie, aby Ciebie nie było. I liczymy na Ciebie!

@mabud73 i inni - jeśli ktoś z Was potrzebuje parkingu to czym prędzej odezwijcie się do mnie przez PW, poszukamy miejsca 🙂

@Anonim, pamiętamy, że nie będziesz mógł być od początku, szkoda, ale bez problemu odbierzemy Cię o dowolnej godzinie z recepcji.

 

No i ogólnie... nie wiem, jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać! :)))

Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Zapowiada się super, ja jeszcze walczę ze sobą 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

A pogodę ktoś zamówił?

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):
Zapowiada się super, ja jeszcze walczę ze sobą 🙂

Ty ze sobą nie walcz, tylko po prostu bądź 🙂 Herosi walczyć ze sobą nie powinni 🙂