Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

1. Wczoraj za rozwiązanie problemu dostałem powiadomienie że osiągam nowy poziom na forum. 

2. Autor wycofał oznaczenie rozwiązania. Nie dostaję powiadomienia o tym że wycofał czy o tym że mój poziom spada do poprzedniego. I obecnie powiadomienie " oznaczono jako rozwiązanie" z wczoraj zniknęło - czy to dobra praktyka że powiadomienie znika z historii?

3. Następnie w dniu dzisiejszym moja odpowiedź w innym temacie została uznana za rozwiązanie, jest powiadomienie o tym i jest OK, z tym że na profilu jest informacja że nowy poziom osiągnąłem wczoraj. I to jest rozbieżność. Dodatkowo nie dostałem w powiadomieniach informacji że dzisiaj osiągam nowy poziom. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

Hejka @tolek 😊

Pewne rozbieżności wynikają z tego, że informacje nie aktualizują się w czasie rzeczywistym. Wszystko musi się jeszcze raz "przemielić".

Najważniejsze by stan punktowy i poszczególne osiągnięcia odpowiadały nowej randze tak jak to zostało pokazane w POZIOMY I RANGI.

 

ps: a tak poza tym, to gratki za nowe osiągnięcie! 👍

idziesz jak 🌩 🤗

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

Hejka @tolek 😊

Pewne rozbieżności wynikają z tego, że informacje nie aktualizują się w czasie rzeczywistym. Wszystko musi się jeszcze raz "przemielić".

Najważniejsze by stan punktowy i poszczególne osiągnięcia odpowiadały nowej randze tak jak to zostało pokazane w POZIOMY I RANGI.

 

ps: a tak poza tym, to gratki za nowe osiągnięcie! 👍

idziesz jak 🌩 🤗

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

Okej, poobserwuję, dzięki. 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

@tolek zdarzają się takie sytuacje. Jak miałem podobną jak Twoja, to też tak wyświetliło się w powiadomieniach. Nowej informacji o osiągnięciu ponownie tego samego poziomu nie miałem. 

Anonim

Nie dotyczy

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

Od zawsze system ma lekki poślizg i szybkie zmiany w rozwiązaniach, generują mylące użytkownika powiadomienia, ale to moim zdaniem mało istotne, kasy się nie traci, punktacja na forum to tylko zabawa, ba obecność tu też, chyba nikt nie bierze tego na poważnie 🤣

Tak na marginesie @ketrasaArtur  u ciebie takie rotacje w rozwiązaniach nie robią bałaganu, poziomy/ rangi ci chyba nie skaczą...  🙃


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

Oczywiście że zabawa, ale drobne problemy mogą wskazać przy okazji na większe więc warto je zakomunikować. Nie zaszkodzi a może ktoś się tym kiedyś zajmie. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

@Anonim obecnie już nie ma wpływu, ale wcześniej między 19 a 26 poziomem zdarzały się sytuację.

Anonim

Nie dotyczy

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

@ketrasaArtur  od początku na to uwagi nie zwracałem, bo na luzie NO traktuję, nie zbieram punktów czy rozwiązań, to forum to odskocznia od codziennej pracy 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

Na tej stronie https://nasz.orange.pl/t5/custom/page/page-id/autorzy-rozwiazan również jest złe info o ilości rozwiązań. Czyli teoretycznie gdybym w swoich wątkach na chwilę oznaczył swój post jako rozwiązanie to mógłbym sztucznie pójść do góry w rankingu. 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Osiągnięcie nowej rangi na forum - błędne informacje w pewnym przypadku

@tolek nie do końca, o ile faktycznie wg. tej tabeli są one prezentowane (nie są odejmowane zdjęte oznaczenia) to w ogólnym rozrachunku w naszych raportach wszystkie cyferki się zgadzają - zgodnie ze stanem faktycznym Szczęśliwa kobieta,