Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kłódki na stronie Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

Brak kłódki na stronie Orange

Co to za ściema z mobilnym Mój Orange oraz z pouczeniem do logowania? https://www.orange.pl/omnibook/aplikacja-moj-orange 

 do pobrania ze jedynej strony którą Google Chrome wskazuje od dawna jako stronę Orange niezabezpieczoną?  Pomimo adresu z kodowaniem HTTPS jednak w tym jedynym przypadku na stronach Orange brakuje kłódki!

niezabezp[ieczoneorange.JPG

https://www.orange.pl/view/mojorange

Screenshot_20200527_090825_pl.orange.mojeorange.jpg

Niby ma rozwiązać problem płatnych konsultacji z Infolinia Orange ale i tu odsyłają w konsekwencji do płatnej infolinii sprytnych ignorantów. Chyba nadal w fazie testów, ale wymusza wpisywanie mnóstwa naszych danych a nawet nie wiadomo czy to właściwa aplikacja Orange czy jakaś  niespodzianka. Z  tego poziomu jeszcze bez logowania nie mamy nawet dostępu do potwierdzenia takiej informacji. Aktualnie zostałem zablokowany na kolejnym panelu teraz już pt. podaj PIN  -odrzuca pomimo że nawet specjalnie utworzyłem kodem **05*PUK*PIN*PIN#  

Nadal czekam na merytoryczną odpowiedz w moim problemie z Dekoderem Samsunga

(odpowiedź społecznego guru zgłosiłem do moderatora że w moim przypadku nie doczytał podawanego opisu ). 

 

_______________

Temat wydzielony z tematu "Pojawił się chyba już trwały problem z sygnałem HDMI z dekodera Samsung?" - moderator Wojciech.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32073
  • 34344
  • 1356

Brak kłódki na stronie Orange

Kłódka https nie świadczy o bezpieczeństwie a o szyfrowaniu. To nie to samo.
W przeglądarce na kompie widać, że parę skryptów JS jest po http. Przełączenie tego na https nie sprawi, że będzie to bezpieczniejsze.

Nikt nie ma Twoich danych na forum. Jeśli nie podoba Ci się strona Orange, nie chcesz dzwonić na infolinię, to zostaje kontakt na messengerze Orange Polska lub wizyta w salonie.

Forum to nie płatne wsparcie, tu odpowiedzi udzielają zwykli klienci jak Ty, dzieląc się własnymi doświadczeniami.