Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ograniczony okres założonych tematów

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Ograniczony okres założonych tematów

Wywołam @Artura do tablicyEmotikon: Mrugający

Dlaczego z magiczną liczbą stron-100, okres tematów skrócony jest do dat kwietniowych? Od początku przyjścia na forum, widziałem wszystkie tematy, a teraz tylko w swoim profilu jedynie te, w których zabierałem głos. No i drugie pytanie: dlaczego "żarówa paliła się" na pomarańczowo w niektórych tematach do setnej strony, skoro przeczytałem je wszystkie już wcześniej? To zdarzyło się dzisiaj, więc "pogasiłem" jeEmotikon: Mrugający

Ostatnie tematy.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Ograniczony okres założonych tematów

Na liście ostatnich postów u wszystkich maksymalnie wyświetla się 100 podstron, bez względu na daty postów. Dlatego wcześniej widziałeś starsze... Niestety nie można tego tak od ręki zmienić, aby wyświetlały się wszystkie, chyba twórcy Was nie docenili i uznali, że nikt nie będzie chciał przeglądać ostatnich postów tak daleko wstecz 😉
Oczywiście nawet starsze posty są dostępne przez wyszukiwarkę.
Jeśli zależy Ci, aby przewijać posty na liście najnowszych postów dalej niż do 100 podstrony to poproszę o dodanie propozycji jako Pomysł 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32582
  • 37670
  • 1375

Ograniczony okres założonych tematów

To chyba wynik tego że działy są za duże.
Anonim

Nie dotyczy

Ograniczony okres założonych tematów

@Piotrekk85, zażartuję troszkę złośliwie. Mam niezbyt daleko do Chybia, no i czasem puszczę totka na chybił-trafiłEmotikon: Mrugający To działało i to się "wytnie" ... też zadziałało skutecznieEmotikon: Mrugający


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Ograniczony okres założonych tematów

Na liście ostatnich postów u wszystkich maksymalnie wyświetla się 100 podstron, bez względu na daty postów. Dlatego wcześniej widziałeś starsze... Niestety nie można tego tak od ręki zmienić, aby wyświetlały się wszystkie, chyba twórcy Was nie docenili i uznali, że nikt nie będzie chciał przeglądać ostatnich postów tak daleko wstecz 😉
Oczywiście nawet starsze posty są dostępne przez wyszukiwarkę.
Jeśli zależy Ci, aby przewijać posty na liście najnowszych postów dalej niż do 100 podstrony to poproszę o dodanie propozycji jako Pomysł 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Ograniczony okres założonych tematów

@Artur, ponieważ doszedłem do setki po wczorajszej lekturze (powodem pomarańczowe ikonki), nie ma sensu zgłaszać. Wszystkie swoje wypowiedzi widzę w profilu, zaś niektóre tematy mogą być bezużyteczne, z racji postępu technologicznego, oraz udzielanych porad (m.in. modyfikacja serwisowa). Posłużę się przykładem porady z Youtube na temat smartfonów Samsunga. Mój ma inne ustawienia, niż te w poradniku. Tak samo porady z przekierowaniami do linków, które uległy przeobrażeniom i trzeba myśleć, oraz działać po nowemuEmotikon: Bardzo szczęśliwy