Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oddawanie/zdejmowanie głosu w Pomyśle przeniesionym z Pytań

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Oddawanie/zdejmowanie głosu w Pomyśle przeniesionym z Pytań

Wszedłem w swoje powiadomienia i oba od @Leprechaun skierowały mnie na stworzony z tego pomysł, o który pytał i proponował jemu @Artur. Dodatkowo, brak możliwości oddania głosu, bo przycisk pomarańczowy z cyfrą dwa zamienia się w zero. To stan na tuż przed moim komentarzem.

Leprehaun.JPGcofnięcie.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Oddawanie/zdejmowanie głosu w Pomyśle przeniesionym z Pytań

Powiadomienia ze screenu pewnie się wygenerowały w czasie gdy @Artur porządkował sam Pomysł i zawarte w nim posty. Trochę zmian było, więc mogło się tam coś zdublować itp. ;-)...

Wg mnie warto się będzie pochylić nad problemem przy oddawaniu głosu (na ten konkretny pomysł!). W Zespole... już lupkę ze szkłem powiększającym wyciągnęliśmy z szuflady Emotikon: Mrugający... i będziemy na to patrzeć 😄

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oddawanie/zdejmowanie głosu w Pomyśle przeniesionym z Pytań

To chyba wynik tego, że @Artur namieszał coś przenosząc wątek z normalnych działów do pomysłów...

Anonim

Nie dotyczy

Oddawanie/zdejmowanie głosu w Pomyśle przeniesionym z Pytań

@Piotrekk85, ja nie mam pretensji o nic. "Punktuję" nienormalne zachowania, by je wyeliminować w przyszłości.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oddawanie/zdejmowanie głosu w Pomyśle przeniesionym z Pytań

Okej, ale powiadomienia mają być chyba na wiosnę dopiero zmieniane.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Oddawanie/zdejmowanie głosu w Pomyśle przeniesionym z Pytań

Powiadomienia ze screenu pewnie się wygenerowały w czasie gdy @Artur porządkował sam Pomysł i zawarte w nim posty. Trochę zmian było, więc mogło się tam coś zdublować itp. ;-)...

Wg mnie warto się będzie pochylić nad problemem przy oddawaniu głosu (na ten konkretny pomysł!). W Zespole... już lupkę ze szkłem powiększającym wyciągnęliśmy z szuflady Emotikon: Mrugający... i będziemy na to patrzeć 😄