Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

@Artur, nie przesadzasz z tym ciągłym "on-line" 😉 jeszcze Cię bliscy skierują na detox od neta i co wtedy 🙂 /żartuję/ Że nie odpisujesz wszystkim od razu też rozumiem 🙂

 

Jeszcze jeden dzień wizyt, obżarstwa... ufffff ale damy radę.

38 ODPOW. 38

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)


vdsl2 napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

 Zdrowi wszyscy po wigilii przed środkową częścią świętowania?

 

Zaglądasz tu dzisiaj Arturze? / @Artur jeśli tak to zdradź ile jeszcze zestawów gadżetów jest do podjęcia 😉 

 

Pozdrawiam wszystkich śródświątecznie.


@Misiek62Ty otrzymasz aż dwa gadzety.Niech @Artur trochę odpocznie są przecież Swieta.Emotikon: Szczęśliwy


 

Widzisz @Anonim, Artur sam pisze, że nie funkcjonuje bez bieżącego  czytania Naszego.Orange 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)


Misiek62 napisał(-a): 

Widzisz @vdsl2, Artur sam pisze, że nie funkcjonuje bez bieżącego  czytania Naszego.Orange 😉


...sadząc po frekwencji na NO, nie tylko @Artur ma problemu z funkcjonowaniem bez zaglądania do Społeczności...wszyscy wpadliśmyw nałóg chociażby zagladania tutaj...bynajmniej u mnie znacząco się to nasiliło w kilku ostatnich dniach Emotikon: LOL 

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

@Piotrekk85  za 25 zł nie wybierze się nic fajnego. Pamiętasz edycję starterów Orange Gold po 200 zł?? Tam byłe fajne numery np. 50X 125 125 🙂 Pisałem to jako komentarz z małym przynmróżeniem oka, ale Ty zawsze......


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

@Anonim: zgodnie z dzisiejszymi standardami są to numery "złote". Bo obecnie lepsze są platynowe lub diamentowe 😄

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

@Piotrekk85  zdaje sobie z tego sprawę. Rozróżniam numer złoty, platynowy a diamentowy, chociaż to ostatnie określenie rzadko się używa 🙂 😜 Pozdrawiam 🙂 Ale my się czasem "kochamy".


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

Przyganiał kocioł garnkowi... @Anonim  złap dystans do swoich wypowiedzi, spójrz jak inni mogą Cię czytać, a zobaczysz że duża część Twoich postów to tylko nabijanie licznika albo komentowanie wypowiedzi innych, po to tylko żeby coś napisać, nie ważne czy na temat, czy nie... To, jak dla mnie, nie współgra z duchem, celem forum... społeczności. Przeczytaj sobie główny baner, przemyśl przesłanie...

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

Spoko @Domator  🙂 Wziąłem sobie to do serca już jakiś czas temu i widać że jestem tutaj teraz mniej aktywny i nie wypowiadam się tam gdzie po prostu tego nie potrafię zrobić 🙂 Może na początku trochę byłem nad aktywny, ale nowości zawsze cieszą i po jakimś czasie człowiek do pewnych rzeczy podchodzi z dystansem. Pozdrawiam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

ps. @Domator  ludzie dojrzali są też czasem jak dzieci 🙂 Jak dostaną nową zabawkę to się "nią bawią" przez pewien czas i poźniej się im nudzi, tutaj ze mną było podobnie. Przyznaje się że na początku mogłem być męczący i nie wszystke moje wypowiedzi miały wartość merytoryczną 🙂 Cieszę się że tak mnie polubiłeś i tak śledzisz moją aktywność 🙂 Ale jestem już zajęty 😜 😜 hehe 😜

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)


Domator napisał(-a):

A tak przy okazji, ciekawe co z licznikiem postów.... mi pod avaterm wyświetla tylko jeden.... @Mikołaj, możesz to sprawdzić?


@Domator Możliwe, że jesteś mało aktywny i dlatego licznik stanął?