Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

dokładnie 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

1 sierpnia 2017, czyli urodzinowa lista zmian 🙂

 

Większość z nich powstała na podstawie Waszych sugestii na forum oraz podczas warsztatów na I zlocie, więc czujcie się ich ojcami i matkami Emotikon: Szczęśliwy

 

  • niemal na nowo zaprojektowana strona główna, jest bardziej minimalistycznie i czytelniej, naszym zdaniem też znacznie ładniej Emotikon: Szczęśliwy
  • szerokość strony o wiele lepiej przystosowana do szerokich ekranów
  • przycisk „Dodaj temat” na ekranie głównym z wyborem kategorii (już nigdy nie będzie pytań „jak dodać tu temat?? Emotikon: Szczęśliwy
  • obok przycisku menu w lewym górnym rogu dodaliśmy podpis „Menu”, aby było bardziej intuicyjnie
  • teraz pod postami nie ma daty i godziny, zamiast tego jest przyjaźniejszy opis o czasie kiedy post został dodany, np. „5 minut temu”; po najechaniu kursorem można podejrzeć datę i godzinę - na razie na stronie głównej, ale w widoku tematów też docelowo tak będzie
  • teraz po dodaniu komentarza od razu wracamy na stronę dyskusji, nie trzeba już klikać „przejdź do postu”
  • „Ogłoszenia” teraz są na całą szerokość strony, ale docelowo jeszcze tu będziemy eksperymentować
  • górny, pływający pasek jest węższy, aby mieściło się więcej treści
  • numery i nazwy poziomów nie są już pisane wielkimi literami
  • nowy powitalny obrazek zachęcający do zalogowania
  • poprawki w kodzie mające przyśpieszyć szybkość ładowania strony

To chyba wszystkie, a duuuużo kolejnych przed nami, najbliższa to zupełnie nowa sekcja z Waszymi Pomysłami, z czym wiąże się… aktualizacja zasad dla zdobywania punktów i poziomów, ale o tym innym razem Emotikon: Szczęśliwy)

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@Artur @Piotrek Mi się podoba ta dolna belkaEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Przechwytywanie22.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Czy ta przerwa jest pod coś zarezerwowana na przyszłość?

2017.08.01_16h24m58s_001.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Nowości w Nasz Orange

Test.

 

Czy mi się wydaje, czy wam też nie przechodzi jednak od razu do postu?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

@Piotrekk85, zmieniła się szerokość całego forum, a tylko stronę główną zdążyliśmy ostylować, stąd zbędna przerwa na stronie wątku. Pozbędziemy się jej przy aktualizacji widoków wątków 🙂

@Rogi, wcześniej po dodaniu komentarza trafiałeś na stronę, na której nie było nic poza potwierdzeniem dodania komentarza. Teraz wracasz na stronę dyskusji i widzisz tylko potwierdzenie dodania komentarza.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Nowości w Nasz Orange

@Artur  -  brakuje mi na górze  tej ikonki NO służącej do odświeżania strony i powrót na główną stronę NO.... 😞

   Reszta ładnie wygląda , trzeba przyzwyczaić się do zmian.... 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Mam nadzieję, że szybko się oswoicie... Pamiętajcie tylko, że do strony głównej z widoku wątku można wrócić klikając w Menu - Strona główna, albo klikając tekst "Nasz Orange" w ścieżce dyskusji 🙂

 

Zrzut ekranu 2017-08-01 o 17.51.52.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Nowości w Nasz Orange

Ojoj dawno mnie tu nie było 😉 z dystansem to dopiero widać rewolucję 😄 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nowości w Nasz Orange

Ja nie lubię zmian, przyzwyczajam się do strony i tyle. Nie lubię się uczyć strony od nowa, pamięć nie wydala. A dalej pomimo odpowiednich ustawień po kliknięciu w temat nie przechodzimy do ostatnich nieprzeczytanych postów. Dlaczego tak jest, miało być naprawione, jak żyć ?