Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Co Wy na to, aby stworzyć temat, w którym będziemy informować Was na bieżąco o aktualizacjach w Nasz Orange? Takie opisy aktualizacji jak w sklepie z aplikacjami, coś dla najbardziej zainteresowanych 🙂 Np.

 

30.05.2017

- Zmieniliśmy treść boksu dla osób niezalogowanych, który zachęca do założenia konta.

- Dodatkowo zrobiliśmy różne wersje boksów z opisami dla niezalogowanych. Testujemy je wyświetlając losowo i ten, który będzie mieć najwięcej kliknięć - zostanie na dłużej.

Zrzut ekranu 2017-05-30 o 18.32.22.png

- Zaktualizowaliśmy duuuużo wyświetlanych w Nasz Orange treści, np. "Zgłoś nadużycie" to teraz po prostu "Zgłoś".

300 ODPOW. 300

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Nowości w Nasz Orange

uproszczenie opisu czasem może dać efekt odwrotny od zamierzonego... ale co do zasady, im prościej tym lepiej 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@ArturJak wiesz to chyba bylem pierwszy że zauważyłem 

Przechwytywanie.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange


Adept napisał(-a):

uproszczenie opisu czasem może dać efekt odwrotny od zamierzonego... ale co do zasady, im prościej tym lepiej 😉


Oj to prawda, zdarzało się nam o tym przekonać 😉 Na szczęście tego typu zmiany nie wymagają jakichś wielkich nakładów pracy, więc jeśli okaże się, że potrzebna będzie kolejna zmiana treści to szybko naprawimy 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

W powiadomieniach jest bałagan. Cześć tematów jest pogrubiona, a część nie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowości w Nasz Orange

@Artur  co tam można/trzeba klikać, bo nie zauważyłem 😉 ??


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Ha ha, klikać to tylko osoby, które nie mają jeszcze konta, Wyjadacze nie klikają, bo tylko badanie popsują 😛

@Piotrekk85, dzięki za info, to mój błąd, naprawimy lada dzień. W ogóle jeśli będziecie mieć zastrzeżenia do jakichś treści systemowych na stronie Nasz Orange to dawajcie znać 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Poza tym nie wiem czy nowy opis "Zaloguj się danymi do konta
Mój Orange, a jeśli nie masz jeszcze konta dołącz do nas wypełniając krótki formularz."
jest dobry.
Mam kilka myśli:
1) Tak naprawdę mechanizm logowania (to tylko logowanie) a naszych danych osobowych (powiązanych z usługami Orange) od frontu nie widać. Kogoś może to "przerazić". A konto na Nasz Orange można mieć zupełnie innego niż np. nick ze starego forum czy w usłudze Multibox.
2) Niektórzy mogą chcieć mieć oddzielne konto na Nasz Orange nie związane z usługami.
3) Nie wiem czy istnieje możliwość podpięcia nowego ekranu logowania (z głównego portalu orange.pl) do Nasz Orange? plus jest taki że ten nowy ekran jest responsywny.
4) Nie wiem na ile w czasie są plany wdrożenia nowego serwisu Mój Orange/ew. całego portalu. Ale to co jest obecnie po kliknięciu "dołącz do nas" jest niepraktyczne. Kieruje od razu do założenie konta na portalu (MAP) - mamy opcję jestem/nie jestem klientem Orange. Na dziś zmiana w perspektywie zmian może nie jest celowa, ale lepiej rozbić na opcję konta "z aktywnym usługami Orange" lub bez aktywnych usług Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Trzeba to na spokojnie ogarnąć 🙂 Ale czy wszystkie zmiany są na plus??? "Zgłoś" ale co zgłosić?? Błąd?? Nieodpowiednią treść?? Słowo "zgłoś" można różnie odczytywać. Nowe hasła zachęcające do wstąpienia na NO całkiem fajne....reszta wyjdzie w praniu ale jest jeszcze dużo tego prania 😉 Oby tylko proszku starczyło 😜

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Z naszych obserwacji wynika, że większość osób myśli, że musi zakładać nowe konto w Nasz Orange, stąd informacja o logowaniu danymi do Mój Orange. Były też przypadki założenia konta w Nasz Orange mimo, że ktoś miał już konto w Mój Orange. Zdecydowana większość osób chciałaby mieć wspólne dane do logowania. Możliwe, że znajdą się osoby, które będą chciały mieć osobne konta, ale to pojedyncze przypadki i osobiście się z nimi nie spotkałem. Kierujemy się tym, co dla większości będzie lepsze. Dla nich i jeśli ktoś nie ma usług Orange - jest opcja Dołącz do nas. Ogólnie to testujemy i zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

 

Docelowo jasne, że będzie nowe, responsywne logowanie i wspólne dla wszystkich usług, ale to bardzo skomplikowana sprawa, więc pewnie jeszcze parę miesięcy będą musiały być inne.