Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nasz Orange - dostępność!


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Nasz Orange - dostępność!

Witam!

Po dłuższym czasie przerwy postanowiłem zerknąć na NaszOrange... i wielkie moje rozczarowanie jak na głównej stronie Orange nie udało mi się znaleźć żadnego odniesienia do Nasz Orange. A pamiętam, że kiedyś było..... Więc użyłem wyszukiwania frazy nasz... wyniki w screenie. Niepoważne, po co Orange forum do którego nie podaje linków? No chyba, że to przejściowe chwilowe.... A przy okazji, pamiętam, że kiedyś już podnosiłem tę kwestię i było OK.


2017-09-28.png
4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38314
  • 1382

Nasz Orange - dostępność!

Taką stronę (z końcówką start) masz jaką startową?

Ja bezpośrednio na Orange.pl mam dwa linki (może nie są nazwane wprost, ale kierują właściwie).

 

2017.09.28_14h10m24s_001.png2017.09.28_14h10m44s_002.png


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Nasz Orange - dostępność!

Ok! Jest, ale łatwość wyszukania pozostawia wiele do życzenia.... Ja ciągle mam wrażenie, że jakby komuś nie zależało.... Wiem, to  subiektywne, ale czy tylko moje odczucie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38314
  • 1382

Nasz Orange - dostępność!

Nie ma co się łudzi, że zawsze na czołówce będzie nowa oferta. Link jest przy sekcjach związanych z obsługą/kontaktem.
A jak masz inne miejsce, gdzie powinien być link - to napisz. Już wiele zmian na podstawie zgłaszanych tu sugestii weszło w życie.
Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange - dostępność!


mst napisał(-a):

Ok! Jest, ale łatwość wyszukania pozostawia wiele do życzenia.... Ja ciągle mam wrażenie, że jakby komuś nie zależało.... Wiem, to  subiektywne, ale czy tylko moje odczucie?


@mst, jeżeli jesteś na NO, to wchodzisz bezpośrednio z zakładki Mój Orange na sesję trzymającą MO. Gdyby się zdarzyło, że musisz się zalogować, to kliknij z prawej strony na log Orange, wskoczy strona > Obsługa >Forum. Sekundy!

Albo tak: przy trzymającej sesji z NO możesz też otworzyć nową kartę https://www.orange.pl/start.phtml i masz to samo. Ale po co, pytam?