Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nasz Orange - logowanie!


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Nasz Orange - logowanie!

Kiedyś, na początku Nasz Orange, był podnoszony temat poprawienia automatycznego wypełniania pól logowania w Orange. Mam wrażenie, że niewiele się zmieniło. Czy tak mam być? Zapraszam do zerknięcia na screen. Hasło z automatu a login wpisz sobie sam. Bez sensu...


2017-09-28 (1).png
9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Nasz Orange - logowanie!

To kwestia przeglądarki. Wyczyść zapisane hasła z domeny orange.pl i spróbuj je zapisać na nowo. W wakacje zmieniła się strona logowania.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Nasz Orange - logowanie!

Rewelacja!!! Teraz muszę wpisywać i login i hasło! Chrome nie proponuje zapisania danych. Podobnie edge... Więcej nie testuję.... dość....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Nasz Orange - logowanie!

Możesz sobie to ustawiać dowolnie w ustawieniach Chrome chrome://settings/autofill i tu chrome://settings/passwords


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Nasz Orange - logowanie!

Ciekawe jak? Nie da się dodać loginu i hasła ręcznie w chrome. A autouzupełnianie to chyba nie do haseł...

Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange - logowanie!


mst napisał(-a):

Kiedyś, na początku Nasz Orange, był podnoszony temat poprawienia automatycznego wypełniania pól logowania w Orange. Mam wrażenie, że niewiele się zmieniło. Czy tak mam być? Zapraszam do zerknięcia na screen. Hasło z automatu a login wpisz sobie sam. Bez sensu...


Jak Ci @Piotrekk85 pisał, tak zrób i po kłopocie.

2017-09-28 D.png


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Nasz Orange - logowanie!

Zapisało się tylko hasło, bez loginu....

Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange - logowanie!


mst napisał(-a):

Ciekawe jak? Nie da się dodać loginu i hasła ręcznie w chrome. A autouzupełnianie to chyba nie do haseł...


Chrome>Ustawienia>Zaawansowane

Ustawienia Chrome.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Nasz Orange - logowanie!

@Anonim: a Ty możesz zapisać login?

Sprawdzę wieczorem, bo obecny komp mam współdzielony. Wydaje mi się, że powinno dać się skonfigurować.
Anonim

Nie dotyczy

Nasz Orange - logowanie!


Piotrekk85 napisał(-a):
@burebusek: a Ty możesz zapisać login?

Sprawdzę wieczorem, bo obecny komp mam współdzielony. Wydaje mi się, że powinno dać się skonfigurować.

Jak najbardziej. Przy rejestracji poszczególnych kont, dopóki nie zmienisz haseł, one są zapisane na serwerze Orange, a Ty otwierając Chrome, możesz zapisać każdą dowolną konfigurację/modyfikacja też.

Możesz też w przeglądarce wyczyścić cache (wszystkie opcje) i uporządkować od nowa zapisywanie.