Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Własne tematy...jak szukać?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Własne tematy...jak szukać?

Jak w temacie? Nigdzie nie widzę opcji "pokaż moje tematy". Nie kojarzę czy to było kiedyś możliwe, ponieważ nie było konieczności szukania ich...teraz się to zmieniło i klops. Macie sposób aby je sprytnie znaleźć tak żeby wyświetliły się jako lista? 

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Własne tematy...jak szukać?

@mabud73Na zlocie tez mówiłem o tym i tez pisaliśmy tu na forum.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Własne tematy...jak szukać?

Tak myślałem, ale teraz to znaleźć to tragedia...do tego ta nasza wyszukiwarka...ehh @Anonim to dlaczego nie ma jeszcze tego w Pomysłach? 😉

Anonim

Nie dotyczy

Własne tematy...jak szukać?

@mabud73Na starym forum działało bez problemu szkoda że tu tego nie ma a przydało by się.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Własne tematy...jak szukać?

@mabud73, @Anonim  popatrzcie w moje pomysły, pisałem o wyszukiwarce i o wykazie "własnych tematów"...

 

linki: tematy ; wyszukiwarka

 

albo pomysł na "ulubione"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38286
  • 1382

Własne tematy...jak szukać?

A gdzie to było przed zmianami? po kopiach starej strony można gdzieś coś może wydobyć.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Własne tematy...jak szukać?

Przepraszam @Misiek62...umknęło mi, a najśmieszniejsze jest to że głosowałem na ten pomysł Emotikon: zakłopotany "Mea culpa" ale nie ma tego złego...może przez ten temat odkopiemy trochę Twój pomysł 😉

Anonim

Nie dotyczy

Własne tematy...jak szukać?


mabud73 napisał(-a):

Jak w temacie? Nigdzie nie widzę opcji "pokaż moje tematy". Nie kojarzę czy to było kiedyś możliwe, ponieważ nie było konieczności szukania ich...teraz się to zmieniło i klops. Macie sposób aby je sprytnie znaleźć tak żeby wyświetliły się jako lista? 


@mabud73, na tę chwilę, czy będziesz leniuchował, albo przeglądał NO, masz możliwość na swoim profilu poszperać wg. kolejności dodania swoich postów w konkretnych tematach.

posty mabuda.PNG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Własne tematy...jak szukać?

@Anonim, wiem, ale szukaj teraz wiatru w polu. Jak było parenaście postów i kilka tematów to było ok....teraz robi się problem 😉

Anonim

Nie dotyczy

Własne tematy...jak szukać?

@mabud73, jesteś młodszy o jakieś 18 latek, to taki "młodzieniaszek" powinien (tak mi się wydaje) w locie "chwytać", co i do kogo kierował. Co byś zrobił, jakby trzeba było pisać (i spotykać się) z kilkoma dziewczynami naraz, nie myląc imion i faktów?Emotikon: Mrugający