Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd w podglądzie "pomysłów"


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błąd w podglądzie "pomysłów"

Jak w temacie...wyłapałem, że podczas przeglądania swoich pomysłów w profilu oznaczenie "przeglądania" (oko) wyświetla cały czas zero we wszystkich pozycjach...sprawdzane na mobilnej, nie odpalałem kompa, więc nie wiem jak sytuacja wygląda na www...a może to też jest celowe działanie, aby nie było widać ile osób czytało temat/pomysł? 😉

Screenshot_2017-09-26-22-11-15.png

 

 

 

 

8 ODPOW. 8

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Błąd w podglądzie "pomysłów"

Głośno myślę: w pomysłach nie wyświetlamy liczby wyświetleń strony, możliwe, że to jest przyczyną, ale najlepiej by na tę zagadkę spojrzeli @Artur i @PawelW 😉 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błąd w podglądzie "pomysłów"

Czytam Cię @Rafał między wierszami i jakoś się już domyślam o co chodzi 🙂 W sumie to już mi odpowiedziałeś 😛

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Błąd w podglądzie "pomysłów"

To tylko moja analiza 😉 Jeśli faktycznie tak jest to można by się zastanowić, czy w wersji mobilnej jesteśmy w stanie to jakoś zmienić. Podziwiam spostrzegawczość i czujność @mabud73 😉 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błąd w podglądzie "pomysłów"

Oj tam oj tam 😊 Wszystko przez lenistwo i "zwiedzanie" NO 😉

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Błąd w podglądzie "pomysłów"

Wyszukiwanie bugów, to ciężka praca i z lenistwem nie ma nic wspólnego (gdyby ktoś miał wątpliwości, że nic nie robiłeś, tylko zwiedzałeś NO) 😉 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błąd w podglądzie "pomysłów"

@Rafał, "lenistwo" miało oznaczać że wyleguję się po pracy z telefonem w ręku...a to że aktywnie na NO to już inna sprawa 😛

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błąd w podglądzie "pomysłów"

To jest błąd. Znaczy wartość powinna się tutaj wyświetlać, jeszcze nie wiemy dlaczego się nie wyświetla, Paweł bada i postara się naprawić, dzięki za cynk! 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Błąd w podglądzie "pomysłów"


mabud73 napisał(-a):
@Rafał, "lenistwo" miało oznaczać że wyleguję się po pracy z telefonem w ręku...a to że aktywnie na NO to już inna sprawa 😛

@mabud73, a ja wychwyciłem, że gdyby to było lenistwo, a nie "zwiedzanie", to ująłbyś za pierwszym razem lenistwo w cudzysłówEmotikon: Bardzo szczęśliwy