Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Najnowsze rozwiązania

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Najnowsze rozwiązania

Jak można bezproblemowo dotrzeć do najnowszych, nie tylko trzech pierwszych rozwiązań ze strony głównej? 

Najnowsze rozwiązania.PNG2017-09-14wyniki.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Najnowsze rozwiązania

@Anonim  nie wiem kto inny, ale ja sporo pisałem o braku skuteczności wyszukiwarki 😉 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Najnowsze rozwiązania

Anonim

Nie dotyczy

Najnowsze rozwiązania

Link działa, ale proces sortowania jest pomieszany czasowo. Ja pragnąłbym czegoś innego. Zobacz wszystkie, moim zdaniem, mógłby otwierać wyniki wg. kolejności zaakceptowanych rozwiązań od najnowszego, po najstarsze, jak w Najnowsze posty. Widziałeś, że kombinowałem i nawet przyciski nie działają (patrz-Posty zawierające>rozwiązane;Data>Dzień temu). Akurat w drugim podejściu, checkbox był zaznaczony przy pierwszym wspomnianym.

2 dla NO.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Najnowsze rozwiązania

To wynika z tego, że wyszukiwarka nie zawiera wszystkich możliwych parametrów. Chyba bezpośrednio modyfikując adres URL może udałoby się znaleźć to co chcesz.

Dla mnie jest w porządku "na oko". Poza tym jawnie na stronie nie widać daty rozwiązania a datę stworzenia postu. Więc skąd oceniasz, że jest coś nie tak?
Anonim

Nie dotyczy

Najnowsze rozwiązania

@Piotrekk85, a czy Ty widzisz, co wskazałem? Modyfikowałem na kilka sposobów. Prostota doboru wyników wg. schematu, jak Najnowsze postyZobacz wszystkie jest złym rozwiązaniem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Najnowsze rozwiązania

To może zgłoś to jako pomysł?
Parę osób pisało już o rozbudowie wyszukiwarki.
Anonim

Nie dotyczy

Najnowsze rozwiązania

@Piotrekk85, skoro pisano wcześniej, to trzeba dać palmę pierwszeństwa komuś innemu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Najnowsze rozwiązania

@Anonim  nie wiem kto inny, ale ja sporo pisałem o braku skuteczności wyszukiwarki 😉 

 

Anonim

Nie dotyczy

Najnowsze rozwiązania

@Misiek62, to biegnij szybko z pomysłem. Dam poparcieEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Najnowsze rozwiązania


burebusek napisał(-a):

@Misiek62, to biegnij szybko z pomysłem. Dam poparcieEmotikon: Szczęśliwy


🙂 @Anonim Na tę chwilę nie śpieszyłbym się, sądzę że trzebaby się poważniej zastanowić czego oczekujemy od wyszukiwarki, odszukać stare posty 😉 przemyśleć opis. Więc jeśli Ty masz skonkretyzowane oczekiwania, to pisz śmiało, a ja Ci udzielę poparcia 🙂