Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na temat rozwiązań

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Na temat rozwiązań

Pozostaje mi podziękować wam i ponownie wyrazić podziw za zaangażowanie, dzięki temu będziemy mili więcej materiału do analizy.

Anonim

Nie dotyczy

Na temat rozwiązań

@MikołajJak widać nie rzucam słów na wiatr Emotikon: Bardzo szczęśliwy po to jesteśmy że pomagać nie tylko innym na forum ale też wam. 

Anonim

Nie dotyczy

Na temat rozwiązań

@Mikołaj Czy problem został zweryfikowany ?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Na temat rozwiązań

@Anonim Skoro nikt z tych, których wołałem, się nie odezwał to weryfikacje zapewne jeszcze trwa, ale dobrze, że trzymasz rękę na pulsie. Mrugający robot

Anonim

Nie dotyczy

Na temat rozwiązań

Czy coś już wiadomo w tym temacie czy dalej cisza ?

Anonim

Nie dotyczy

Na temat rozwiązań

@MariuszJeśli chodzi na temat rozwiązań to jest mamy problem że każda zmiana zaznaczenia nie odejmuje liczy a nabija rekord.  


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Na temat rozwiązań

Nie potwierdzam, że ten błąd występuje. Mamy go na liście rzeczy do sprawdzenia, ale ponieważ dokładność wskazania liczby wszystkich rozwiązań na stronie głównej nijak nie wpływa na główny cel forum, czyli pomaganie innym - w najbliższym czasie nie będziemy tego sprawdzać.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Na temat rozwiązań

Cóż, przeoczyłem temat, a nie chcąc "robić afery" napisałem o swoich spostrzeżeniach PW do @Piotrek. Też mnie się wydaje, że zmiana oznaczenia rozwiązania na inny post w tym samym temacie nie jest obojętna dla licznika na stronie ogólnej, mówiąc inaczej, że przeniesienie oznaczenia na inny post powoduje doliczenie kolejnego rozwiązania do licznika globalnego. Piotrek informacyjnie mnie odesłał do tego tematu.