Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mobilna wersja Nasz Orange


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Mobilna wersja Nasz Orange

Cześć,


w sugestiach zaznaczyliście, że ważna jest dla Was możliwość dostępu do Nasz Orange z urządzeń mobilnych. Odpowiadając na Wasze potrzeby uruchomiliśmy Nasz Orange w widoku dostosowanym do ekranów smartfonów i tabletów – wystarczy, że odwiedzicie Społeczność za pomocą jednego z tych urządzeń, aby zacząć jej używać.


Prosimy sprawdzajcie ją i w tym temacie dzielcie się z nami opiniami o jej działaniu.

 

PS Z góry uprzedzamy, że ekran logowania jeszcze nie jest responsywny, ale pracujemy nad tym Mrugający mężczyzna

41 ODPOW. 41

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Dot. Mobilna wersja Nasz Orange

Sprawdziłem, na pierwszy rzut oka wygląda ok!

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Mobilna wersja Nasz Orange

Na Androidzie - cud, miód i orzeszki.

Na Windowsie Phone - strasznie długo strona się ładuje, kilka razy trzeba odświeżyć adres by się załadowała.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Dot. Mobilna wersja Nasz Orange

Niestety wysypuje się u mnie strona profilu na iOS. To samo na Chrome i Safari. Po chwili przewijania informacje zaczynają się powielać, aż w końcu strona się freezuje albo wywala.

Na mobilnym widoku da się załączyć tylko jeden plik.
image.png

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Mobilna wersja Nasz Orange

Dzięki za info, @Rogi! Pracujemy właśnie nad poprawieniem widoku profilu na iOS.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Dot. Mobilna wersja Nasz Orange

O, faktycznie. Tutaj też ten problem został poruszony.

Niemniej, chciałbym zaznaczyć, iż występuje on również na urządzeniach z systemem Android 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dot. Mobilna wersja Nasz Orange

A gdyby tak dołożyć logowanie do "Naszego Orange" do aplikacji "Mój Orange"...

Anonim

Nie dotyczy

Mobilna wersja Nasz Orange

Na Androidzie działa bardzo dobrze, choć zdarzają się zaniki responsywności przy wybieraniu postów z listy.
Czasem też strona dziwnie się skaluje pozostawiając wolne miejsce po prawej stronie, poza ekranem. (Możliwość przewijania strony lewo-prawo)

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Mobilna wersja Nasz Orange

@4Kazelot, dzięki za info o robocie, pracujemy i nad nim, właściwie to w przypadku tego błędu znaczenie ma nie tyle system co wielkość ekranu.

@Misiek62, prawda, że to wydaje się oczywiste? Przegapiliśmy to podczas projektowania, ale nadrabiamy. Docelowo zlaogowanie się w Mój Orange wystarczy, aby być zalogowanym w Nasz Orange i na odwrót. Obecnie czasami musimy podawać dane logowania dwa razy.

@Anonim, a z jakiego smartfona korzystasz? Przegląarka wbudowana czy inna?

Anonim

Nie dotyczy

Mobilna wersja Nasz Orange

@Artur Huawei Y-635, wbudowana. Tempy opróżniam raz dziennie. Na innych stronach problem nie występuje.