Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2364
  • 46

Logowanie do NO

Jak jesteś zalogowany na komórce, to wejdź sobie w zapamiętane hasła w przeglądarce i tam będzie login oraz hasło. Będziesz miał przynajmniej pewność co do loginu.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 40, Guru *****
  • 24990
  • 13324
  • 1135

Logowanie do NO

A nie ma w Orange na dziś od zaplecza mechanizmu na wykrycie co dzieje się z kontami?
Może coś wydarzyło się na numerze/usłudze (np. cesja, zmiana marki, zmiana segmentu, zmiana numeru, itp), a może po weekendowej modernizacji tzw. konto MAP odłączyło się od usługi? To się przecież zdarza.
.
Poziom 22, Pasjonat
  • 416
  • 213
  • 17

Logowanie do NO

@Piotrekk85 myślę że jest możliwość weryfikacji konta tylko pytanie kto miałby to zrobić.

@Wojciech logowalem się podając nr komórki. Tu nie mam nad czym się zastanawiać. Amnezja mnie jeszcze nie dopadła 😁

Może mało istotna rzecz A może nie.

Kilka tygodni temu zlecilem przeniesienie tego numeru na nowo utworzone konto abonenckie.

Po czym z powrotem nr wrócił do starego konta do reszty nr.

Tylko pytanie czemu inne konto na NO również się zepsuło. 

Są to dwa niezależne konta.

Poziom 40, Guru *****
  • 24990
  • 13324
  • 1135

Logowanie do NO

A to już chyba napisałeś przyczynę. Nie wiem czy ktoś za obsługi Nasz Orange może pomóc lub wskazać ścieżkę naprawy. Przenoszenie numeru miedzy kontami czasem powoduje rozłączenie tzw. konta map od usługi.
.
Zespół Nasz Orange
  • 2254
  • 3241
  • 117

Logowanie do NO

@s_a_t_a_n

wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia ze scenariuszem

• konto już nie istnieje, nie ma go

opisanym w tym poście. Przyczyna? Najprawdopodobniej przeniesienie na jakiś czas nru na inne konto abonenckie. Eh! Niemiłe to Emotikon: sfrustrowany

Jest rzecz, która mnie gryzie - nie trzyma się mi to kuuupy ;-D...

Bo pisałeś:

• "Za to mogę już logować się na www.orange.pl"
  • "Mogę na ORANGE.pl się zalogować."
  • "Aha @Wiktor  jednak coś lub ktoś musiał coś zmienić skoro nie mogę się zalogować"

Dla mnie to są sprzeczne komunikaty.

No chyba że pisząc o możliwości zalogowania się, miałeś na myśli logowanie do nowego Mój Orange Emotikon: Szczęśliwy. Wszystkie moje sformułowania o nieistnieniu konta (o tym, że gdy już na niego się zalogujesz) dotyczyły starego portalu Mój Orange.

To by mi nawet pasowało do scenariusza, w którym - po przejściu ścieżki: Kontakt → Więcej → Zapytaj społeczność Nasz Orange: Zapytaj - widać główną stronę Nasz Orange w poniższej postaci:

przejście do NO po zalogowaniu do NMO.JPG

Bo wiesz... Jak zalogujesz się na stare Mój Orange, to wtedy po przejściu tejże ścieżki od razu wchodzisz na stronę główną Nasz Orange:

• zalogowany
  • niezalogowany. Wtedy trzeba dodatkowo kliknąć w: Zaloguj się. I...
    • zalogujesz się od kopa (o ile masz konto na Nasz Orange)
    • zobaczysz takie coś:

zakładanie konta na NO.JPG

Niezależnie do wszystkiego napiszemy do Ciebie PW z prośbą o podanie pewnych szczegółów. Postaramy się zrobić tak, żeby było dobrze ;-)

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 22, Pasjonat
  • 416
  • 213
  • 17

Logowanie do NO

@Wiktor konto istnieje ale na jedynym urządzeniu do momentu wylogowania bo potem to już kaplica 😂

Odpowiedź na odzyskiwanie hasła- Brak konta na portalu. Zarejestruj się.

I teraz tak. 

Na ORANGE.pl mogę się zalogować. Zmienil się sposób logowania zamiast nr usługi wpisać trzeba email. 

Pisząc o tym że coś lub ktoś musiał coś zmienić miałem na myśli OPL Emotikon: Szczęśliwy

Dla mnie sprzeczna rzeczą  jest że nie mogę się na NO zalogować i to że sposób logowania na orange.pl się zmienił. 

Czym jest nowe Moj Orange A czym stare Mój Orange?

Masz na myśli aplikację czy portal na www?

Tak czy inaczej i z jednego i drugiego wlasciwie się nie korzysta bo fv idą na @ 

Po przejściu z orange.pl wbijamy na główną stronę NO z podobnym adresem co wrzuciles  tj.

....ga=2.21001144.2818..... I tak dalej

(sorki że tak opisuje ale screena musiałbym przenosić z kompa na komórkę A fot nie będę wrzucać monitora)  

Okno z jednym krokiem do społeczności już wykonałem i oto jestem tu dłuższy czas Emotikon: Szczęśliwy

Jestem ale uwięziony w komórce A ja chce na kompa czy tablet 😜

W takim razie czekam na info na PW

Zespół Nasz Orange
  • 2254
  • 3241
  • 117

Logowanie do NO

@s_a_t_a_n napisał(-a)

(...)

Odpowiedź na odzyskiwanie hasła- Brak konta na portalu. Zarejestruj się.

O! No i wreszcie mam konkret. Teraz mam 100% pewności, że konto nie istnieje; konto do starego Mój Orange ;-).

Pokaż szczegóły

I teraz tak. 

Na ORANGE.pl mogę się zalogować. Zmienil się sposób logowania zamiast nr usługi wpisać trzeba email. 

Pisząc o tym że coś lub ktoś musiał coś zmienić miałem na myśli OPL Emotikon: Szczęśliwy

Dla mnie sprzeczna rzeczą  jest że nie mogę się na NO zalogować i to że sposób logowania na orange.pl się zmienił. 

Czym jest nowe Moj Orange A czym stare Mój Orange?

Masz na myśli aplikację czy portal na www?

Tak czy inaczej i z jednego i drugiego wlasciwie się nie korzysta bo fv idą na @ 

Po przejściu z orange.pl wbijamy na główną stronę NO z podobnym adresem co wrzuciles  tj.

....ga=2.21001144.2818..... I tak dalej

(sorki że tak opisuje ale screena musiałbym przenosić z kompa na komórkę A fot nie będę wrzucać monitora)  

Okno z jednym krokiem do społeczności już wykonałem i oto jestem tu dłuższy czas Emotikon: Szczęśliwy

Jestem ale uwięziony w komórce A ja chce na kompa czy tablet 😜

W takim razie czekam na info na PW

No wiem... Dostęp do nowego Mój Orange vs dostęp do Nasz Orange to coś, co jest mało zrozumiałe Emotikon: sfrustrowany. No cóż, obecnie jesteśmy w okresie przejściowym, takim jakby rozkroku; część serwisów (w tym Nasz Orange) jest na starej platformie, a część już na nowej (czyt. w nowym Mój Orange). Dodatkowo logowanie do Nasz Orange jest zintegrowane z kontem na portalu (tej właśnie starej platformie). Można się w tym pogubić...

Postaramy się w PW wyprostować sytuację na Twoich kontach Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 1948
  • 1435
  • 76

Logowanie do NO

Jak zmienić hasło do NO ?? @Wiktor Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 24990
  • 13324
  • 1135

Logowanie do NO

@Ron - do samego NO nie ma hasła. Możesz zmienić hasło do starego mój orange (tzw. konto MAP) https://www.orange.pl/edycja-profilu.phtml - logujesz się starymi danymi(!) - najlepiej w trybie incognito.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 1948
  • 1435
  • 76

Logowanie do NO

@Piotrekk85, no tak zapomniałem o tym, że to przechodzi przez MO.

0 Lubię to
Odpowiedz