Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logowanie do NO


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Logowanie do NO

Jak jesteś zalogowany na komórce, to wejdź sobie w zapamiętane hasła w przeglądarce i tam będzie login oraz hasło. Będziesz miał przynajmniej pewność co do loginu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Logowanie do NO

A nie ma w Orange na dziś od zaplecza mechanizmu na wykrycie co dzieje się z kontami?
Może coś wydarzyło się na numerze/usłudze (np. cesja, zmiana marki, zmiana segmentu, zmiana numeru, itp), a może po weekendowej modernizacji tzw. konto MAP odłączyło się od usługi? To się przecież zdarza.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Logowanie do NO

@Piotrekk85 myślę że jest możliwość weryfikacji konta tylko pytanie kto miałby to zrobić.

 

@Wojciech logowalem się podając nr komórki. Tu nie mam nad czym się zastanawiać. Amnezja mnie jeszcze nie dopadła 😁

 

Może mało istotna rzecz A może nie.

Kilka tygodni temu zlecilem przeniesienie tego numeru na nowo utworzone konto abonenckie.

Po czym z powrotem nr wrócił do starego konta do reszty nr.

 

Tylko pytanie czemu inne konto na NO również się zepsuło. 

Są to dwa niezależne konta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Logowanie do NO

A to już chyba napisałeś przyczynę. Nie wiem czy ktoś za obsługi Nasz Orange może pomóc lub wskazać ścieżkę naprawy. Przenoszenie numeru miedzy kontami czasem powoduje rozłączenie tzw. konta map od usługi.

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Logowanie do NO

@s_a_t_a_n

wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia ze scenariuszem

  • konto już nie istnieje, nie ma go

opisanym w tym poście. Przyczyna? Najprawdopodobniej przeniesienie na jakiś czas nru na inne konto abonenckie. Eh! Niemiłe to Emotikon: sfrustrowany

 

Jest rzecz, która mnie gryzie - nie trzyma się mi to kuuupy ;-D...

Bo pisałeś:

  • "Za to mogę już logować się na www.orange.pl"
  • "Mogę na ORANGE.pl się zalogować."
  • "Aha @Wiktor  jednak coś lub ktoś musiał coś zmienić skoro nie mogę się zalogować"

Dla mnie to są sprzeczne komunikaty.

 

No chyba że pisząc o możliwości zalogowania się, miałeś na myśli logowanie do nowego Mój Orange :). Wszystkie moje sformułowania o nieistnieniu konta (o tym, że gdy już na niego się zalogujesz) dotyczyły starego portalu Mój Orange.

To by mi nawet pasowało do scenariusza, w którym - po przejściu ścieżki: Kontakt → Więcej → Zapytaj społeczność Nasz Orange: Zapytaj - widać główną stronę Nasz Orange w poniższej postaci:

przejście do NO po zalogowaniu do NMO.JPG

 

Bo wiesz... Jak zalogujesz się na stare Mój Orange, to wtedy po przejściu tejże ścieżki od razu wchodzisz na stronę główną Nasz Orange:

  • zalogowany
  • niezalogowany. Wtedy trzeba dodatkowo kliknąć w: Zaloguj się. I...
    • zalogujesz się od kopa (o ile masz konto na Nasz Orange)
    • zobaczysz takie coś:

                  zakładanie konta na NO.JPG

 

Niezależnie do wszystkiego napiszemy do Ciebie PW z prośbą o podanie pewnych szczegółów. Postaramy się zrobić tak, żeby było dobrze 😉


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Logowanie do NO

@Wiktor konto istnieje ale na jedynym urządzeniu do momentu wylogowania bo potem to już kaplica 😂

 

Odpowiedź na odzyskiwanie hasła- Brak konta na portalu. Zarejestruj się.

 

I teraz tak. 

Na ORANGE.pl mogę się zalogować. Zmienil się sposób logowania zamiast nr usługi wpisać trzeba email. 

 

Pisząc o tym że coś lub ktoś musiał coś zmienić miałem na myśli OPL 🙂

 

Dla mnie sprzeczna rzeczą  jest że nie mogę się na NO zalogować i to że sposób logowania na orange.pl się zmienił. 

 

Czym jest nowe Moj Orange A czym stare Mój Orange?

Masz na myśli aplikację czy portal na www?

Tak czy inaczej i z jednego i drugiego wlasciwie się nie korzysta bo fv idą na @ 

 

Po przejściu z orange.pl wbijamy na główną stronę NO z podobnym adresem co wrzuciles  tj.

....ga=2.21001144.2818..... I tak dalej

(sorki że tak opisuje ale screena musiałbym przenosić z kompa na komórkę A fot nie będę wrzucać monitora)  

 

Okno z jednym krokiem do społeczności już wykonałem i oto jestem tu dłuższy czas 🙂

Jestem ale uwięziony w komórce A ja chce na kompa czy tablet 😜

 

W takim razie czekam na info na PW

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Logowanie do NO


@s_a_t_a_n napisał(-a)

(...)

Odpowiedź na odzyskiwanie hasła- Brak konta na portalu. Zarejestruj się.

O! No i wreszcie mam konkret. Teraz mam 100% pewności, że konto nie istnieje; konto do starego Mój Orange ;-).

 

 

Pokaż szczegóły

I teraz tak. 

Na ORANGE.pl mogę się zalogować. Zmienil się sposób logowania zamiast nr usługi wpisać trzeba email. 

 

Pisząc o tym że coś lub ktoś musiał coś zmienić miałem na myśli OPL 🙂

 

Dla mnie sprzeczna rzeczą  jest że nie mogę się na NO zalogować i to że sposób logowania na orange.pl się zmienił. 

 

Czym jest nowe Moj Orange A czym stare Mój Orange?

Masz na myśli aplikację czy portal na www?

Tak czy inaczej i z jednego i drugiego wlasciwie się nie korzysta bo fv idą na @ 

 

Po przejściu z orange.pl wbijamy na główną stronę NO z podobnym adresem co wrzuciles  tj.

....ga=2.21001144.2818..... I tak dalej

(sorki że tak opisuje ale screena musiałbym przenosić z kompa na komórkę A fot nie będę wrzucać monitora)  

 

Okno z jednym krokiem do społeczności już wykonałem i oto jestem tu dłuższy czas 🙂

Jestem ale uwięziony w komórce A ja chce na kompa czy tablet 😜

 

W takim razie czekam na info na PW


No wiem... Dostęp do nowego Mój Orange vs dostęp do Nasz Orange to coś, co jest mało zrozumiałe Emotikon: sfrustrowany. No cóż, obecnie jesteśmy w okresie przejściowym, takim jakby rozkroku; część serwisów (w tym Nasz Orange) jest na starej platformie, a część już na nowej (czyt. w nowym Mój Orange). Dodatkowo logowanie do Nasz Orange jest zintegrowane z kontem na portalu (tej właśnie starej platformie). Można się w tym pogubić...

 

Postaramy się w PW wyprostować sytuację na Twoich kontach 🙂

 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Logowanie do NO

Jak zmienić hasło do NO ?? @Wiktor Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Logowanie do NO

@Ron - do samego NO nie ma hasła. Możesz zmienić hasło do starego mój orange (tzw. konto MAP) https://www.orange.pl/edycja-profilu.phtml - logujesz się starymi danymi(!) - najlepiej w trybie incognito.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Logowanie do NO

@Piotrekk85, no tak zapomniałem o tym, że to przechodzi przez MO.