Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

Ech te weekendy, nadrabiam trochę zaległosci poza siecią, więc niewiele się tu wypowiadam. Przez zaskoczenie na tę chwilę brakuje mi lotnego pomysłu Smutny mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

Masz Orange? Chcesz Orange? Spytaj o co chcesz, co ma związek z Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

Użytkowniku Orange, jesteśmy tu dla Ciebie - na każdy problem podpowiemy rozwiązanie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

@Misiek62 - no co Ty?  Śpisz jeszcze?  Zapłon spóźniony..... 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

Drzemki przed snem zimowym 😉


Jozefg napisał(-a):

@Misiek62 - no co Ty?  Śpisz jeszcze?  Zapłon spóźniony..... 😄


 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

Temat nie zamknięty, to może spóźnione propozycje też zostaną przyjęte, ocenione ...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

Dzień dobry, cześć. Nie wiem jak u Was, ale w WWA deszczowo i śpiąco jakoś Sfrustrowany robot

 

@pszprega@Piotrekk85@Jozefg, @Anonim, @Krzysztof018a@Astis@Rogi@Misiek62, dzięki wielkie za propozycje! Niektóre rozbawiły, inne zainteresowały i rzeczywiście będziemy je szlifować z zespołem odpowiedzialnym za komunikację. Gdy nazwa będzie gotowa - ogłosimy tutaj, włącznie z wynikami "konkursu" 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Dzień dobry, cześć. Nie wiem jak u Was, ale w WWA deszczowo i śpiąco jakoś Sfrustrowany robot

 

@pszprega@Piotrekk85@Jozefg@pablo_ck@Krzysztof018a@Astis@Rogi@Misiek62, dzięki wielkie za propozycje! Niektóre rozbawiły, inne zainteresowały i rzeczywiście będziemy je szlifować z zespołem odpowiedzialnym za komunikację. Gdy nazwa będzie gotowa - ogłosimy tutaj, włącznie z wynikami "konkursu" 😄


Rozumiem, że chociaż spóźniony, ale uwzględniony - do oceny, szlifowania... Sam bym swoje podszlifował, ale sprężałem się by rzutem na taśmę chociaz zarys zgłosić.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

Propozycje nazw wysłaliśmy do weryfikacji i szlifowania dopiero rano, więc Twoje poranne odpowiedzi się załapały, @Misiek62 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

@Artur to czekamy na wyniki 🙂 W Algarve w Portugalii dzisiaj 32*C. Uff..... Może coś przygotuję dla Was, ale...... nie obiecuję nic jeszcze. Pozdrawiam.