Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Już jest "cofnięcie polubienia"


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Już jest "cofnięcie polubienia"


Ragor napisał(-a):

Fajnie, w takim razie kilka głośnych myśli, nazwijmy je 'taktycznymi':

- czy jak polubię, a potem odlubię (znielubię? tfu 


    Wybaczcie szczerość  ale... nie spotkałem się z taką funkcją i nie jestem zwolennikiem tego rodzaju rozwiązań...

  Widzę sens tylko w jednym przypadku: pomyłkowe kliknięcie i korekta. Ale działanie ograniczone czasowo, np do 15 minut dla poprawienia błędu.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Już jest "cofnięcie polubienia"

Też chcieliśmy, aby to było pod przyciskiem, jak na Facebooku, ale niestety ograniczenia techniczne platformy nam na to nie pozwoliły, dlatego jest w opcjach.
Można kliknąć lubię to, a potem odlubić (:D mnie też bawi to słowo, zwłaszcza gdy przeczytałem na głos) dowolną ilość razy, tak jak na wspomnianym Fb.
No i ogólnie to nie jest funkcja, która mogłaby zmienić to, jak się tutaj komunikujemy. Zobaczycie, że za chwilę o niej zapomnimy 🙂

Co do poprawnego zliczania to po naszych testach jest ok. Pamiętajcie jednak, że odświeżanie danych nie następuje online, aby nie obciążać serwerów, więc czasami trzeba zaczekać aż liczniki się ustawią prawidłowo.
Anonim

Nie dotyczy

Już jest "cofnięcie polubienia"

Ja już przyjąłem Hydroxzinum 🙂 Spokojnie 🙂 Ale.....napiszę to jeszcze raz....zmiany idą w złym kierunku 🙂 Jeśli nie da się wprowadzić opcji podobnej tej z fb to po co wprowadzać narzędzie którego nikt nie oczekuje???

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Już jest "cofnięcie polubienia"

Posty nie na temat zostały przeniesione do Pogaduch i tam proszę wyżywać się egzystencjalnie 😉

@Jozefg, większość osób korzysta z portali społecznościowych, a tam opcja lajkowania i odlajkowania jest powszechna. Lajki już mieliśmy, odlajkować teraz też można, bo przecież każdy ma prawo do zmiany zdania. No i naprawdę trochę dmuchamy na zimne, sprawdzimy za jakiś czas statystyki, ale stawiam dolary przeciw orzechom, że wykorzystanie tej funkcji będzie znikome i w większości przypadków będzie ograniczać się do cofnięcia przypadkowych polubień.

Jeśli ktoś z Was widzi jakieś minusy wprowadzenia możliwości cofnięcia lajka to poprosimy o opisanie na konkretnym przykładzie dlaczego to może być szkodliwe i wspólnie zastanowimy się nad plusami i minusami.
Anonim

Nie dotyczy

Już jest "cofnięcie polubienia"

W sumie to mi osobiście nie przeszkadza ze ktoś coś mi polajkuje a później odlajkuje 🙂 Ja wprowadziłbym zmianę ze Orange Heros nie są już uwzględniania w rankingu, ale....znowu zmieniam temat 😉
Anonim

Nie dotyczy

Już jest "cofnięcie polubienia"

@ArturJeszcze jedna zmiana.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Już jest "cofnięcie polubienia"

Czujny jak zawsze 🙂 Ano pozmienialiśmy treści tutaj i te, które pojawiają się po najechaniu na przyciski.
Anonim

Nie dotyczy

Już jest "cofnięcie polubienia"

@Artur@Mi osobiście się to podoba ?

Anonim

Nie dotyczy

Już jest "cofnięcie polubienia"

@Artur @Piotrek Co się stało z tą opcja ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Już jest "cofnięcie polubienia"

Odśwież stronę, a potem klik w Opcje posta i powinno być "Przestań lubić". Jest?