Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13869
  • 57041
  • 684

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

@bronzub  dla uproszczenia zamieszczam numery filmów technicznych. Jest ich kilka więc trudność żadna. Może kolejni "szukacze" oznaczaliby tak samo? 


Zespół Nasz Orange
  • 2966
  • 12180
  • 151

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐


@agat13 napisał:

(...) uproszczenia zamieszczam numery filmów technicznych. Jest ich kilka więc trudność żadna. Może kolejni "szukacze" oznaczaliby tak samo? 


To bardzo dobry pomysł @agat13 👍

Dodam krótką notkę ✍️ o tym w tytułowym wpisie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13869
  • 57041
  • 684

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

@Wiktor  zacząłem dobrze, a tu cisza...ludziska, oglądać i krytykować.....w tym przecież celujemy 😁

Nie pozwólcie, abym sam zgarnął całą pulę błędów i wypaczeń 

Zamiast lajkowac bierzmy się do roboty...bubli nikt inny nie wytknie lepiej od nas...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

@agat13  ale co? dla rozrywki oglądać?...🤔 😉 nieee to raczej podziękuję, rozrywkę organizuję sobie w inny sposób 😁😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13869
  • 57041
  • 684

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

@slav72  nie z nudów, a dla wiedzy...a przy okazji ubaw mam z bubli....


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

@agat13  nie pamiętam kiedy, ale chyba w ogóle to raz czy dwa obejrzałem jakiś filmik Ekspertów i to z czystej ciekawości, więc raczej nie zagłębiam się w tej tematyce, ale może są forumowicze którzy korzystają z tej formy pomocy i wyłapią jakieś błędy. Sądzę również że sami Eksperci, czyli osoby tworzące te filmiki powinni weryfikować swoją twórczość, to tyle ode mnie w temacie.

Edyta:

Moim zdaniem zainteresowanie tym tematem będzie takie jak "Wątkiem Miesiąca" (też jak Ty próbowałem zachęcać do nominacji i głosowań, ale...) aż w końcu "umrze śmiercią naturalną" i pochłoną go przepastne czeluści forum, może raz na jakiś czas jakiś "kopacz" go odgrzebie...w związku ze "Złotą Łopatą" 😁😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13869
  • 57041
  • 684

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

#75 ORANGE EKSPERT - Jak poprawnie wykonać speedtest? PJM - YouTube Speedtest proponowany jest nie po linii. Zmieniłbym na UKE.

Dodatkowo należy dołączyć filmik o speedteście dla nowej usługi Neo 2Mb/sek

 i drugi o speedteście z poziomu menu modemu FB


Zespół Nasz Orange
  • 2966
  • 12180
  • 151

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

Dzięki @agat13 👍

 

@slav72,
wiadomo że nie każdy ma czas i ochotę na oglądanie, 😎📺 ale od czasu do czasu zapewne zdarza się wejść na jakiś filmik Orange Ekspert, np. taki który został zalinkowany w temacie na forum... No więc - jeśli coś by w takim filmiku było nie tak, coś by Wam nie pasowało - wtedy, śmiało, dawajcie tutaj znać 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

Do tej pory korzystałem ileś razy z dostępnej puli materiałów filmowych OE, lecz nigdy nie trafiłem na błędy. Co wcale nie oznacza, że po jakimś czasie, ten sam film straci na aktualności. Ale najpierw trzeba go wysłuchać. Gdyby forumowa pomoc kierowała mniej zaawansowanego użytkownika do konkretnego filmu, obrazującego problem, a ten ktoś by się odezwał tutaj, że coś jest nie halo w nim, to forumowy ekspert prędzej by (być może) spojrzał na film fachowym okiem. Dla samej kontroli poprawności porady filmowej, ja osobiście nie wchodzę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13869
  • 57041
  • 684

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

#252   Orange Ekspert - Pomoc techniczna - YouTube - Hasło do modemu "admin" już nie działa, a modem automatycznie pobiera konfigurację (tylko przy wymianie urządzenia, bo ten akurat nie jest wydawany do nowych instalacji). @ zapala się na zielono nawet przy logowaniu na parametry rejestracyjne

#251 ORANGE EKSPERT -Jak podłączyć i uruchomić Livebox'a 2.0? - PJM - YouTube - mocno nieaktualne jw hasło admin i polecenie rejestracji przy uruchomieniu usługi. 

#242 j.w.

Informacja jakoby gniazdo ETH4 na modemie służyło kiedykolwiek do podłączania FTTH jest...mocno naciągane i absolutnie niewykonalne 😉 choćby ze względu na słabe parametry wifi modemu 🙂

#245 ORANGE EKSPERT - Jak podłączyć dekoder Samsung SHD 85? - YouTube - dekodery SHD85 jak i SAT TV można przenieść do Archiwum 🙂

#236 ORANGE EKSPERT - Jak podłączyć dekoder lub komputer wykorzystująć domową sieć elektryczną? - YouTube - mocno nieaktualne- PLC niedostępne w sprzedaży (że o błędzie w słowie "wykorzystująć" nie wspomnę 🙂 )