Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwny zbieg okoliczności w trakcie tworzenia posta

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny zbieg okoliczności w trakcie tworzenia posta

Właśnie to jest to, co decyduje o skuteczności, lub nie, wersji roboczej gdy sobie tworzysz, a tu ni z gruchy, ni pietruchy dostajesz "łupnia"Emotikon: Język

2018-04-16 (1).png2018-04-16 (2).png2018-04-16.png

Ręce opadają, bo gdybym wiedział, to w Wordzie każdą linijkę bym sukcesywnie kopiował. Brak zaufania do działania posta w trakcie tworzenia. Tyle tylko mi się udało screenem udokumentowaćEmotikon: Język 

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Dziwny zbieg okoliczności w trakcie tworzenia posta

Nie wiem co myśleć o tym ale ja wczoraj nie mogłem wysłać wiadomości przez PW do Artura. 

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny zbieg okoliczności w trakcie tworzenia posta

Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeśćEmotikon: Mrugający A tak na poważnie, to takie akcje, z moich obserwacji, powoduje "zaplecze". Akurat było dawanie polubień i rozdzielanie...("mieszanie w kotle") Emotikon: Język Jak ja lubię komuś "przykleić łatę" na klatęEmotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Dziwny zbieg okoliczności w trakcie tworzenia posta

Tak właśnie myślałem, że to efekt mojego sprzątania 😉 Z wiadomościami to zupełnie inna sprawa, nie powinno się coś takiego zadziać. Dlatego prośba również w przypadku tego typu problemów z pw, o datę i godzinę i ewentualnie jeżeli Wam się wygeneruje błędny link, bądź komunikat 😉

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny zbieg okoliczności w trakcie tworzenia posta

@Rafał, a we mnie rodzi się poczucie zniechęcenia do tworzenia nowych postów, ponieważ pieczołowicie redagowany tekst zostaje bezpowrotnie zmieciony i szukaj wiatru w polu. Przy tworzeniu tego posta, zerkam co rusz w automatyczne zapisywanie tekstu i co z tego, że minuta po minucie jest zapisany, skoro jedna jakaś akcja niweczy cały wysiłek. To nie my mamy czuć się winni takiego działania systemu.

Ostatni zapis 22:38.zapis.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny zbieg okoliczności w trakcie tworzenia posta

@RafałDziś odpowiadałem na post i takie info Samsung-ICU-100-nowe-oprogramowanie/

Przechwytywanie.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Dziwny zbieg okoliczności w trakcie tworzenia posta

W tym samym czasie (16:54) przenosiłem post, na który Ty odpowiadałeś, do innego tematu.

Wszystko jasne! 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Dziwny zbieg okoliczności w trakcie tworzenia posta

Jak już pisaliśmy, jak się razem zazębimy ( będziemy przenosić temat do innej kategorii), a Wy w tym samym czasie napiszecie wpis, który już w niej nie istnieje, to taki komunikat się pojawi. Jest to normalne działanie Nasz Orange. Zupełnie inną sprawą jest problem z pw jak już wspominałem, tu prośba o przykłady.

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny zbieg okoliczności w trakcie tworzenia posta

► Temat pt. Edycja z błędem scalono z niniejszym, ponieważ porusza tę samą problematykę - Moderator Wiktor ◄

 

Nie napiszę więcej, bo jestem za "cienki Bolek"

nkwd.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Edycja z błędem

Edytowałeś wpis w wątku lub próbowałeś dodać wiadomość w wątku, który był w międzyczasie zmoderowany. Niestety póki co takiego zarządzania w czasie rzeczywistym na Nasz Orange nie ma 😞