Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy tak ma być ?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

Czy u was też jest, coś takiego jak u mnie do następnego poziomu są liczby, które pomieszają się przy każdy otrzymaniu rozwiązania?

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Czy tak ma być ?


@Anonim napisał(-a)

@PiotrekTylko nie bardzo tego rozumiem, jak 4 rozwiązania mogą mnie przerzucić do następnego poziomu? Nie będzie to wystarczająca liczba punktów ? Na poziomie 22 i 23 miałem wyświetlane 5 rozwiązań.


@Anonim to warunek łączny, czyli zarówno punkty jak i ilość rozwiązań powinna być osiągnięta do kolejnego poziomu. 

 

Dla przykładu :

Poziom 25 to - 38000 punktów oraz przynajmiej 25 dodanych rozwiazań. 

Na screenie widać 29000 punktów oraz 21 rozwiązań czyli brakuje 9000 punktów oraz 4 rozwiązania i take informacje też widać na screenie.

 

 

 

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

51 ODPOW. 51

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy tak ma być ?

To chyba bug w sytuacji kiedy do kolejnego poziomu brakuje rozwiązań a nie punktów.
Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

Myślę, że to na pewno jest bug po ostatnich zmianach, bo wcześniej tego nie było. Może zobacz to @Piotrek 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Czy tak ma być ?

@Anonim, Bardzo sprawnie idą Ci kolejne awanse - gratulacje 🙂 

Rozumiem, że chodzi o ten wiersz "rozwiązań 4"? 

Rzeczywiście zdobycie kolejnego poziomu wymaga odpowiedniej ilości punktów, natomiast przy wyższych poziomach wymagana jest też określona liczba np. rozwiązań. Dokładnie tak jest w tym przypadku, o którym wspominasz - po szczegóły zerknij proszę tutaj

 

 

To, że wcześniej nie widzieliście tego @Piotrekk85, @Anonim oznacza, że mieliście wystarczająca liczbę rozwiązań, a pozostały tylko punkty do zdobycia na danym poziomie. 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

@PiotrekTylko nie bardzo tego rozumiem, jak 4 rozwiązania mogą mnie przerzucić do następnego poziomu? Nie będzie to wystarczająca liczba punktów ? Na poziomie 22 i 23 miałem wyświetlane 5 rozwiązań.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Czy tak ma być ?


@Anonim napisał(-a)

@PiotrekTylko nie bardzo tego rozumiem, jak 4 rozwiązania mogą mnie przerzucić do następnego poziomu? Nie będzie to wystarczająca liczba punktów ? Na poziomie 22 i 23 miałem wyświetlane 5 rozwiązań.


@Anonim to warunek łączny, czyli zarówno punkty jak i ilość rozwiązań powinna być osiągnięta do kolejnego poziomu. 

 

Dla przykładu :

Poziom 25 to - 38000 punktów oraz przynajmiej 25 dodanych rozwiazań. 

Na screenie widać 29000 punktów oraz 21 rozwiązań czyli brakuje 9000 punktów oraz 4 rozwiązania i take informacje też widać na screenie.

 

 

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

@PiotrekWedług mnie jest to nie potrzebne ta liczba "4" czy "5" bo wiadomo że wszystko pracuje na nowe poziomy czy rangi .

Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

@PiotrekWiec wszystkie rozwiązania wykorzystane z "4" teraz pracuje na połupieniach odpowiedzi chyba przyznasz mi racje  że to jest zbyteczne te cyfry?

Przechwytywanie.PNG

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Czy tak ma być ?

@Anonim dzięki, że zwracasz na to uwagę.

Czyli jak dobrze zrozumiałem, według Ciebie nie ma potrzeby prezentowania co dodatkowo prócz punktu należałoby zrobić żeby awanasować na kolejny poziom? A może sposób prezentowania jest nie do końca zrozumiały?

Odwróćmy tak na chwilę sytuację i załóżmy, ze masz wystarczającą liczbę punktów, ale ciągle nie udaje Ci sie awansować i nie wiesz czemu. Co byś zrobił?

Anonim

Nie dotyczy

Czy tak ma być ?

@PiotrekTak wystarczy tylko prezentacja samych punktów bo sama liczba "4" czy" 5" mija się z celem. Takie jest moje zdanie. Po to mamy tabele punktów gdzie są podane kiedy przechodzimy do następnego poziomu czy rangi.