Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak dostępu do konta


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Brak dostępu do konta

Dzień dobry.

 

Byłem jednym z pierwszych użytkowników na tym forum (rejestracja w 2017r). Chciałem się zalogować na swoje pierwsze konto i nie mogę. Przy próbie logowania, podaję swój login, pojawia się monit o niepoprawnym haśle.

 

Gdy loguję się na swoje konto z poziomu email, zostaję zalogowany ale muszę podać swoją nazwę. Wpisując swoją pierwszą nazwę - komunikat, że login zajęty.

 

W jaki sposób mógłbym odzyskać swoje konto? (konto, o które mowa to: franelo).

 

 

 

PS. Dodam, że użyłem funkcji "przypomnij hasło". Podałem swój pierwszy login (franelo); następnie wybrałem weryfikację przez sms i o dziwo sms przyszedł na inny numer (żony - nie wiedzieć czemu). Ale ok, ustawiłem hasło, loguję się ponownie, podaję login franelo, i bach! Był monit o podanie swojego loginu do użuwania na stronie. No i wpisałem ten obecny, który właśnie używam.

 

 

Może trochę chaotycznie to napisane, ale podejrzewam, że przez połączenie forum z serwisem orange.pl powstał misz-masz i konto mi przepadło. 

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak dostępu do konta

Napisz na priv do któregoś z moderatorów @Kinga @Rafał @Wiktor @Wojciech lub @Bartłomiej

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak dostępu do konta

@franelo1 

 

Ja na forum Nasz Orange loguję się hasłem którego używałam będąc jeszcze w Starym Mój Orange. Nie wejdę na forum gdy wpiszę hasło z Nowego Mój Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak dostępu do konta

@franelo1 i jeszcze z moderatorow jest @Aśka_M .

Ja rowniez jak @wscieklaewka loguje sie na NO przez stare MO.

Moze zaloguj sie najpierw na MO, sprawdz czy wejdziesz na konto, a nastepnie oonownie zaloguj sie na NO z kontem @franelo