Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Rogi  jęsli poczytałeś to wiesz, że mi po użyciu przycisku na dole "przejdź do... " czy jakoś tak stale wracało, pomagało czyszczenie ciastek a przede wszystkim zamykanie pop-upa "krzyżykiem" - a TY jak go kończysz? Napisz też czy zmienili coś w stosunku d tego jak wyglądało gdy ja z nim walczyłem - bo zrozumiałem że @Artur podchwycił jako rozwiązanie "zamykanie" i miał przekazać do wykonawcy tej akcji sugestię poprawki.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62 Czyszczenie ciastek zadziałało, bo wyłaczanie krzyżykiem czy przechodzenie dalej nic nie pomagało.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

@Rogi, u mnie na chromie pomaga ( na jakiś czas, ponieważ teraz analizuję zachowania popupu) czyszczenie ciach i chwilowe zalogowanie się na NO przez tryb incognito. Ważne, aby ciacha czyścić przy zamkniętym NO, ponownie przejść przez popup i powinno być ok...od razu napomknę @Artur i @Piotrek, zauważyłem że jako na głównej na kompie wszystko już ślicznie działa z nowymi postami, to na mobilnej przy wejściu w nowe posty, po wybraniu odnośnika link kieruje na początek tematu, a nie do ostatniego posta w temacie. Android 6, Google Chrome... Emotikon: Obojętny

 

@edit...hmmm, jednak na głównej na komputerze też jest to samo. Nie ma odesłania do ostatniego posta tylko na początek danego tematu...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73, spoko loko 🙂 Pracujemy nad tym i nad pogrubieniem tematów, które mają nieprzeczytane posty. Jeśli ktoś sobie tego nie wyłączył to po kliknięciu w tytuł tematu będzie przechodzić do pierwszego nieprzeczytanego postu, a nie pierwszego w ogóle.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Poprawiliśmy popup "Pierwsze lądowanie" - przyciski są większe, a link na końcu to już "Korzystaj z Nasz Orange" i nie otwiera nowej strony, tylko w tym sam oknie stronę główną Nasz Orange 🙂

Proszę dajcie znać, gdyby coś jeszcze było nie tak lub gdyby znowu zaczął otwierać się po kilka razy mimo zamknięcia.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32449
  • 36850
  • 1371

Błędy techniczne Nasz Orange

U mnie od rana jest spokój 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur

Mnie jak na razie, na 2 kompach (a może na 3, ale nie jestem na 100% pewny), też nie niepokoi... nie pamiętam czy odwiedził mnie w telefonie.

 

Update, zalogowałem się w słuchawce, spoko, nie pokazało się, czyli wcześniej, na pierwszym etapie, przeklikane.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur A u mnie znowu

Przechwytywanie.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim, wczoraj został zaktualizowany, więc raz mógł się dzisiaj wyświetlić. Wyświetlił się dzisiaj i mimo zamknięcia pojawił się ponownie na tym samym komputerze, na tej samej przeglądarce, nie w trybie incognito?
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
@vdsl2, wczoraj został zaktualizowany, więc raz mógł się dzisiaj wyświetlić. Wyświetlił się dzisiaj i mimo zamknięcia pojawił się ponownie na tym samym komputerze, na tej samej przeglądarce, nie w trybie incognito?

@Artur Dziś już miałem dwa razy na tym samym komputerze na tej samej przeglądarce, nie w trybie incognito.