Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1561
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Artur Jeszcze cos nie tak jestem, wylogowany a pokazuje, że jestem Status online.

 


Tak będzie jeżeli masz drugie okno otwarte. 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1561
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
ulala, to chyba przez to usunięte konto. @Natalia, rzuć okiem, kod usuniętego konta chyba rozwalił nam kod widgetu najnowszych postów 😐

@Jozefg, "gość" mógłby sugerować, że można pisać bez zalogowania, prawda? Tego wolelibyśmy uniknąć, niemniej jeśli ktoś bedzie miał inne propozycje zastąpienia określenia "konto usunięte"to chętnie poznamy 🙂

Nie. Pozostawia się domyślną rangę  Gość właśnie po to żeby uniknąć takich niespodzianek. Choć równie często stosuje się rangę Zbanowany .

 Tworzy się osobną grupę bez prawa pisania i tam przenosi się konta podpadziochów. 😄

Szybko i sprawnie . Sama nazwa takiej grupy to już zależy od Admina i charakteru forum...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Jozefg@Artur, może lepiej nie modyfikować na siłę, zgadzam się z Józefem, że domyślne są często najtrafniejsze, jeśli ktoś zdecydował się "wycofać" z uczestnictwa na forum niech jest "konto usunięte" bo to nie zawsze "zbanowany"... Jak rozumiem, ban może być czasowy, to tylko tylko brak możliwości pisania.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1561
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur  - dokąd mam jeszcze dostęp do panela administracyjnego IPBoard to podrzucam zrzuty

1.jpg

 

 

2.jpg

 

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange

A tak przy okazji, ciekawe co z licznikiem postów.... mi pod avaterm wyświetla tylko jeden.... @Mikołaj, możesz to sprawdzić?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange


Domator napisał(-a):

A tak przy okazji, ciekawe co z licznikiem postów.... mi pod avaterm wyświetla tylko jeden.... @Mikołaj, możesz to sprawdzić?


Jeszcze to jutro potwierdzę, ale jeśli dobrze pamiętam to do rankingów nie wliczają się posty dodane w kategorii Społeczność. Celem Nasz Orange jest pomaganie innym, a można to robić w pozostałych kategoriach, do czego oczywiście zachęcam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Domator napisał(-a):

A tak przy okazji, ciekawe co z licznikiem postów.... mi pod avaterm wyświetla tylko jeden.... @Mikołaj, możesz to sprawdzić?


Jeszcze to jutro potwierdzę, ale jeśli dobrze pamiętam to do rankingów nie wliczają się posty dodane w kategorii Społeczność. Celem Nasz Orange jest pomaganie innym, a można to robić w pozostałych kategoriach, do czego oczywiście zachęcam 🙂


 

 

Ha niezawodny @Artur ; Artur, toś i mnie trochę zaskoczył, że "społeczność" nie jest liczona... wydawało mnie się iż wspominałeś kiedyś coś o "grupie specjalnej" że lajki się nam stamtąd nie dodają.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Tak, tam to podkreślaliśmy, bo pojawiły się tematy offtopicowe, ale ogólnie założenie było takie, że żadne kategorie poza typowymi, służącymi do pomocy, w tym kategorie specjalne - nie będą wliczane do rankingów. Przyznaję jednak, że przy tak wielu zmianach, ile się dzieje nie zawsze nadążam, więc jeszcze to jutro potwierdzę 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1561
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur   - miało tak być ale okazało się że coś się to kaszaniło. Chyba że informatycy się z tym błędem uporali. 😄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
...niemniej jeśli ktoś bedzie miał inne propozycje zastąpienia określenia "konto usunięte"to chętnie poznamy :)...

 

...nocna wena...zamiast określenia "konto usunięte" proponuję:

-eks bywalec

-były użytkownik

-rozmyślony

 

dla "zbanowany", jeśli miało by takie być:

-wyproszony

-eksmitowany...