Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim, ciekawe dlaczego nie skomentowałeś w ten sposób, żeby się wstrzymał z bólami, wypowiedzi użytkownika "mabud73" ??


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

...co do błędów powiadomień, z mojej obserwacji, notoryczne przekłamania...nawet teraz, informacja o odpowiedziach, których nie ma...

błędy w powidaomieniach.jpg

...gdzie InSect, wpisał w pogaduchach dwa dni temu posta, przeniesionego przez "modka" do działu na temat, a info o wpisie dalej widnieje na "tapecie"...

 

@edit: ...ale teraz i tak nikt, nic nie zrobi...Wszyscy lepią pierogi Emotikon: LOL


@mabud73  przypuszczam że te wypowiedzi sprzed kilku dni, albo inne "których nie" to efekt pracy moderatorów, coś przeniosą, skorygują i jeśli post dotyczy tematu w którym się wypowiadasz, wtedy masz nowe powiadomienie...

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Domator  nie mam siły się "przepychać" 😜 Jaka Wigilia taki cały kolejny rok 🙂 Więc 😜 😜 😜 Pozdrawiam. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim, @Domator co do powiadomień to faktycznie czasem mogą mieć związek z naszymi działaniami, mimo że staramy się, żebyście ich niepotrzebnie nie dostawali, czasem coś może nam umknąć. Sfrustrowany mężczyzna

Jak najbardziej zachęcamy do zgłaszania problemów wszystkich użytkowników, którzy jakieś napotkają, temu służy ten temat Szczęśliwy mężczyzna

Zgadzam się również z tym, że w wigilie nie ma co podnosić tempa dyskusji!

Wesołych Świąt wam wszystkim! Bardzo szczęśliwy mężczyzna


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

Oszalała mi skrzynka wiadomości na NO. Opcja "Nowa Wiadomość" pojawia mi się na dosłownie jedną sekundę i ginie. Wiecie coś o tym, czy to tylko umnie?

 

poczta.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

Oszalała mi skrzynka wiadomości na NO. Opcja "Nowa Wiadomość" pojawia mi się na dosłownie jedną sekundę i ginie. Wiecie coś o tym, czy to tylko umnie?

 

poczta.jpg


@mabud73Tak samo jest u mnie 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange

Z samego rana włączam i  cosik do poprawki:

  cytat wskoczył z wątku

 

2błędy.jpg

 

 

 

I następne: Po skasowanym koncie delikwentowi oznacza się mianem Gość  , przy czym rzadko ale bywa na niektórych forach  Gość-nick  co oznacza że pozostały posty po zbanowanym koncie. Tak bardziej elegancko wygląda. 😄

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur A u mnie jest tak

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur Jeszcze cos nie tak jestem, wylogowany a pokazuje, że jestem Status online.

Przechwytywanie1.PNG

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

ulala, to chyba przez to usunięte konto. @Natalia, rzuć okiem, kod usuniętego konta chyba rozwalił nam kod widgetu najnowszych postów 😐

@Jozefg, "gość" mógłby sugerować, że można pisać bez zalogowania, prawda? Tego wolelibyśmy uniknąć, niemniej jeśli ktoś bedzie miał inne propozycje zastąpienia określenia "konto usunięte"to chętnie poznamy 🙂