Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

uoj, dzięki, @mabud73, już poprawiamy 🙂 @Piotrek @Natalia

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 6
  • 100
  • 2

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73, @Artur, @Piotrek,

Oczywiście, poprawimy ten błąd jak najszybciej będzie to możliwe  🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

Drodzy @Natalia, @Piotrek, coś mnie się zdaje, że szwankuje system powiadomień dla obszaru "specjalne" 😞 dzisiaj Artur wspomniał o mnie, tam w jednym z tematów a ja nie mam śladu w powiadomieniach, a z racji że dni jakie są wszyscy wiedzą, do tej pory nie miałem czasu na poszukiwanie na NO gdzie się coś nowego, ciekawego pojawiło, ufałem powiadomieniom, że mnie nic ważnego nie ominie 😞

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62  owszem od czasu do czasu pojawiają się błędy w powiadomieniach, ale.....idą święta, dajmy trochę naszym informatykom spokoju, niech też odpoczną odrobinę 🙂 Po nowym roku zasypiemy ich pracą 🙂 Pozdrawiam. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

...co do błędów powiadomień, z mojej obserwacji, notoryczne przekłamania...nawet teraz, informacja o odpowiedziach, których nie ma...

błędy w powidaomieniach.jpg

...gdzie InSect, wpisał w pogaduchach dwa dni temu posta, przeniesionego przez "modka" do działu na temat, a info o wpisie dalej widnieje na "tapecie"...

 

@edit: ...ale teraz i tak nikt, nic nie zrobi...Wszyscy lepią pierogi Emotikon: LOL


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62  owszem od czasu do czasu pojawiają się błędy w powiadomieniach, ale.....idą święta, dajmy trochę naszym informatykom spokoju, niech też odpoczną odrobinę 🙂 Po nowym roku zasypiemy ich pracą 🙂 Pozdrawiam. 


 

@Anonim  dziwię się bardzo, że pozwalasz sobie cenzorować kiedy inny użytkownik forum może zgłaszać błędy...

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Źle analizujesz moją wypowiedź 🙂 Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim   tak odbieram jak odbieram, moje prawo... Spokojnych świąt.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Oczywiście, każdy ma swoje prawa, ja do swojej wypowiedzi również. Magicznych i wyjątkowych świąt jeszcze raz Tobie i Twoim najbliższym życzę 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

...a ja myślę że @Domator dobrze napisał, lecz niestety w kontekscie tylko jednej wypowiedzi. Problem w tym, ze jeśli ktoś dołącza do dyskusji, nie zaznajamiając się z jej poprzednimi wątkami, pewne uwagi wyglądają niefortunnie ...także @Anonim, "luźna guma" i do przodu, a raczej powoli do stołu Emotikon: LOL