Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

A no właśnie, ja jeszcze wszędzie nie zaglądałem, w profilu rzeczywiscie jest inaczej i chyba czytelniej. Co do listy rozwiązań dodanych przez konkretnego użytkownika to pewnie do zrobienia. A masz jakiś pomysł, @Misiek62 jak to uzasadnić? To znaczy do czego nam się to przyda?

 

Zmiany na stronie głównej, o których myślałem to:

  • znikanie sekcji "Odpowiedz jako pierwszy", gdy nie ma tematów bez odpowiedzi oraz
  • opis "Szukaj w Nasz Orange" i "Szukam w portalu Orange" w wyszukiwarkach - to rozwiązanie tymczasowe, ale dopóki nie mamy połączonych wyszukiwarek na pewno poprawi czytelność 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32334
  • 36279
  • 1366

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

A stare forum będzie wyłączone?

Planujecie za pingować lepiej nasz orange do wyszukiwarek?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17814
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

A no właśnie, ja jeszcze wszędzie nie zaglądałem, w profilu rzeczywiscie jest inaczej i chyba czytelniej. Co do listy rozwiązań dodanych przez konkretnego użytkownika to pewnie do zrobienia. A masz jakiś pomysł, @Misiek62 jak to uzasadnić? To znaczy do czego nam się to przyda?

 

Zmiany na stronie głównej, o których myślałem to:

  • znikanie sekcji "Odpowiedz jako pierwszy", gdy nie ma tematów bez odpowiedzi oraz
  • opis "Szukaj w Nasz Orange" i "Szukam w portalu Orange" w wyszukiwarkach - to rozwiązanie tymczasowe, ale dopóki nie mamy połączonych wyszukiwarek na pewno poprawi czytelność 🙂

No patrz @Artur, zauważyłem te "wskazówki" w wyszukiwarkach... ale jakoś nie wpadłem żeby o tym wspomnieć.

Co do tych "rozwiązan" czy tematów - odpowiem pytaniem - a do czego przydają się "ostatnie posty użytkownika" i "najlepiej oceniane posty"? Sama ocena (liczba lajków), zwłaszcza ostatnie posty nie dają pełnego obrazu o "kompetencji" użytkownika, jego wkładu dla "społeczności".


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Ok 🙂 Pewnie można byłoby w profilu podlinkować np. przy liczbie rozwiązanych tematów, aby prowadziło do ich listy. Sprawdzimy czy od strony technicznej nie wymaga to budowania czegoś na nowo, pogadamy ze specjalistami od UX i mam nadzieję, że się uda 🙂

 


Piotrekk85 napisał(-a):
A stare forum będzie wyłączone?

Planujecie za pingować lepiej nasz orange do wyszukiwarek?

 Stare forum będzie wyłączone, gdy już niewiele osób będzie je odwiedzać. Ta liczba stale się zmniejsza, ale pewnie jeszcze parę miesięcy zostanie. Przygotowujemy się też do popracowania nad pozycjonowaniem Nasz Orange, aby więcej wyników prowadziło do niego i aby były czytelniejsze.

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Powiadomień +99 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7782
  • 80

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Sorki @Anonim za spam 😉 W dużej liczbie tematów się udzielasz, 99+ jest tego wyznacznikiem- super 🙂 Już nie spamujemy, przenoszenie tematów uważam za zakończone 😉

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Rafał nic się nie dzieje , jest ok 🙂 Ale zmiany widzę że już na duży plus 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Powiadomienia

Przeglądaj swoje powiadomienia.

 

Po co to przechowywać? A jest tego kilka podstron... 

Po spełnieniu swojej funkcji powinno być to kasowalne albo przez użytkownika albo z automatu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2837
  • 7130
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Po napisaniu posta w temacie "brak połączenia z internetem" zniknął on z wykazu najnowszych wątków, nawet po kliknięciu na więcej. Dostępny jest tylko przez subskrypcję. Ten sam problem był wczoraj. Tylko ja tak mam, czy jakiś większy error ?

 

Edit:

Wątek znalazłem na 4 stronie najnowszych. Dalej więc kolejność jest wyświetlana wg daty założenia wątku, a nie wg najnowszych postów. Sporadycznie też moje posty pojawiają się wśród najnowszych na głównej 😞 Smutno mi.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Katani1 napisał(-a):

 Tylko ja tak mam, czy jakiś większy error ?


Potwierdzam problem...

  Dziś napisałem posta o aktualizacji A3, powinien pojawić się jako wątek z nowym postem ale.... nie pojawił się...