Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Piotrek @Misiek62 Tylko trzeba pamiętać, że system XP przeglądarka Chrome nie ma wsparcia i takie błędy mogą, występować wiec nie jest problem podstronie MO.


Jestem tego świadomy, dlatego dodałem ten opis... 😉 Zgodzisz się @Anonim że liczba osób, które korzystają jeszcze z systemu XP może być niemała. To po pierwsze, po drugie, podane przeze mnie problemy występują tylko czasami... więc nie to że mam pretensje, ale dzielę się przypadkami, które mnie spotykają 😉

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

Piotrek napisał(-a):

@Misiek62, zawsze coś znajdziesz 😉 Podpowiedz proszę, czy udało się potem dodać tego posta, czy może musiałeś się jeszcze raz zalogować? Szukam miejsca, w którym ten komunikat Ci wyskoczył.


Zdaje się, że klikałem kilka razy "publikuj" a gdy to nie przynosiło rezultatu, po skopiowaniu tego wielozdaniowego komunikatu, użyłem naszego ulubionego "logo", które przenosi mnie na tronę startową, napisałem posta - z tym błędem - wróciłem do działu "specjalne" i jak czytam to co chciałem napisać... to prawie wszystko się zachowało... chcesz wiedzieć o czym pisałem ? To było w temacie testów nowego MO - napisałem swoje zdanie - skopiowałem info od Serki - chciałem dopisać jeszcze parę słów u dołu posta, i ... poza info że mi "wycina" nieprawidłowe HTMLe, dostałem opis jak wyżej. 

@Piotrek, to nie ja znaduję, to komunikaty, błędy same na mnie się pchają  Mężczyzna pokazuje język


@Misiek62 dzięki za szczegółowy opis, namierzymy i poprawimy przy najbliższej okazji. Dobrze, że to one Ciebie znajdują - mamy okazję to poprawić 🙂


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim, tak to prawda i pełna zgoda, ale sam komunikat jest delikatnie mówiąc mało czytelny 😉 @Misiek62 ma szczęście do takich 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrek @Misiek62 Jest mozliwość dalszego wsparcia dla windows XP Windows.XP.aktualizowany.do.2019.roku.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrek To ja się przypomnę, kiedy zostanie poprawiony problem z rozjeżdżający się tekstem na przeglądarce EDGE ?

Przechwytywanie1.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Piotrek To ja się przypomnę, kiedy zostanie poprawiony problem z rozjeżdżający się tekstem na przeglądarce EDGE ?

Przechwytywanie1.PNG


@Anonim, to kto tu miesza mi w głowie? @Piotrekk85 powiedział, cytuję Jego słowa:"Jeśli moderator to robi, więc wychodzi, że sam edytowałeś wpis". @Anonim, masz piwo za wsparcie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32449
  • 36850
  • 1371

Błędy techniczne Nasz Orange

Po dzisiejszym wpisie Artura w bazie wiedzy zauważyłem, że nie ma kilku stringów na górnym profilowym menu. 

2017.04.06_12h58m17s_001.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrekk85, warto dopowiedzieć - zwrócić uwagę, że te pozostałości starego systemu zawiadamiania użytkowników, są  w dziale "Baza wiedzy"... 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrekk85, @Misiek62 bierzemy się za to i poprawimy przy najbliżej okazji, dziękuję.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Dzisiaj znowu taki komunikat:

bład.jpg