Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

@Rafał Możliwe, że tak było. Będę obserwować.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

Nie chciałbym dublować błędów, ale po pobieżnych próbach znalezienia tego konkretnego, zero efektów, więc "kliknę", a co mi tam. Zauważyłem ze podczas pisania posta, po wstawieniu grafiki i kontynuowaniu pisania poniżej jej, każde użycie klawisza "alt" czyli polskie znaki, kursor "ucieka" nad obrazek, co skutkuje rozsypaniem się tekstu...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17821
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73, a nie łapiesz przypadkiem przełączenia układu klawiatury ? Wtedy te alty /shift-y i ctrl-e/ dają inne niż obeznane/oczekiwane zachowania... o zamianie liter nie wspomnę.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73

pom.jpg

testuje nie doświadczam, jaką masz przegladarkę?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

+ mabud73, jaka przeglądarka i system? Sprawdzimy, pamiętam, że dawno temu coś podobnego Magda zgłaszała: https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/B%C5%82%C4%99dy-techniczne-Nasz-Orange/m-p/523/hi...

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

...identyczne zachowanie jakie zgłaszała Magda... u mnie Chrome Wersja 55.0.2883.87 m i Windows Home Premium 7... skróty klawiszowe wyłączone...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Damn, już to kiedyś naprawialiśmy, dzięki za cynk, @mabud73, dodajemy do listy poprawek 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

Ok Wodzu...czekam na efekty. Nie jest to jakiś drastyczny problem, ale przy mojej manii poprawnego pisania, bardzo irytujące...każda "kropeczka" nad literką "eksmituje" mnie "w nieznane" Emotikon: LOL

 

Kick-Butt-ass-swift-kicking-1.gif

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrek, powiedział "SOA#1" ;-), a też ma Win 7 i aktualny Chrome i przed chwilą próbował odtworzyć błąd. Widziałem na własne oczy! 🙂

 

Zanim pójdziemy z tym do programistów prośba do Ciebie, @mabud73 - na stronie Nasz Orange kliknij w przycisk "Bezpieczna" znajdujący się po lewej stronie paska adresu, kliknij "W użyciu" pod Pliki cookie i usuń wszystkie ciacha. Potem restart przegląarki, będzie trzeba zalogować się ponownie i daj znać czy problem dalej występuje 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

... więc próba... 

 

images.png

 

 

i koniecznie następna próba...ooo, jakoś wszystko teraz jest ok ... ń ś ć ó ż ....hmm, naprawiło się Emotikon: LOL a te ciacha to do cukierni!!!  Dzięki @Artur Emotikon: Bardzo szczęśliwy