Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Pamiętamy o tym, vdsl, na szczęście takie przypadki są znikome i dopóki nie mamy punktacji za rozwiązania (o tym już niedługo w grupie specjalnej) to takie przypadki nie są szkodliwe dla społeczności, chyba, hm? 🙂

 


Misiek62 napisał(-a):

Artur napisał(-a):

 

 

 


Misiek62 napisał(-a):
@Artur  chyba się na Ciebie obrażę 😉 nie zauważyłeś, że jak @Katani1 mam avka ze swoim kubaskiem?

 @Misiek62, teraz widzę, ale dałbym sobie rękę uciąć, że w momencie pisania mojego komentarza jeszcze miałeś stary avatar. Propsuję nowy! 😄


@Artur   Mhmmm, ciekawe czy system rejestruje datę, godzinę zmiany avka ... ale chyba nie przypuszczasz żebym się z Tobą w ten sposób bawił, że zamieniłem później niż napisałem o tym 😉
To którą rękę tniemy i na jakim odcinku - chociaż ... ręka to całość od ramienia do palców .. tu już potrzebny chirurg.

 

Ps. Znaczenia tego słowa "Propsuję" nie jestem pewny... czy chodzi Ci o to żebym zmienił na jeszcze inny obrazek (proponujesz nowy) ? Czy może raczej chcesz mnie poinformować że popsujesz mi nowy?


Lubię swoje ręcę i odnajduję je nad wyraz przydatne, proszę o litość 😉

A co do "propsowania" to chyba złapałem język młodszych kumpli, przepraszam, to znaczy mniej więcej tyle, co "podoba mi się" 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Pamiętamy o tym, vdsl, na szczęście takie przypadki są znikome i dopóki nie mamy punktacji za rozwiązania (o tym już niedługo w grupie specjalnej) to takie przypadki nie są szkodliwe dla społeczności, chyba, hm? 🙂

 


Ps. Znaczenia tego słowa "Propsuję" nie jestem pewny... czy chodzi Ci o to żebym zmienił na jeszcze inny obrazek (proponujesz nowy) ? Czy może raczej chcesz mnie poinformować że popsujesz mi nowy?

Lubię swoje ręcę i odnajduję je nad wyraz przydatne, proszę o litość 😉

A co do "propsowania" to chyba złapałem język młodszych kumpli, przepraszam, to znaczy mniej więcej tyle, co "podoba mi się" 😉


ha, @Artur, cóż kary nie ogłoszono, więc o egzekucji nie może być mowy, a co do znajomości takiego słownictwa, cóż nie obcuję z tak młodymi ludźmi i nie wpadłem na to żeby poszukać słownika... 😉 dziękuję za "wyrękę" - przydały się Twoje ręce i kontakty, żeby mi poszerzyć słownictwo... Choć obawiam się że nie utrwalę 😉

 

Jeśli chodzi o "akcept" nie pokusiłem się o klepnięcie sobie 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

kurcze a skąd taki komunikat:

 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur Kolejny problem lub Nie

Jestem zalogowany.

Przechwytywanie 1.PNG

I niezalogowany

Przechwytywanie.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim, a zerknij jakie ustawienia masz tutaj:

https://nasz.orange.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-preferences:kudos

Jeśli nie jesteś zalogowany to zdaje się, że wyświetlają się lajki z ostatnich 30 dni, ale w ustawieniach można to zmienić i wtedy po zalogowaniu zobaczysz liczby z innego zakresu czasu.

 

A w ogóle to niedługo planujemy trochę oczyścić dostępne funkcje i ukryć te, z których większość osób nie korzysta - może to będzie m.in. zmiana tych parametrów? Zobaczymy 🙂

 

 


Misiek62 napisał(-a):

kurcze a skąd taki komunikat:

 


 

Kurcze, wydawało mi się, że na to odpowiadałem, a nie widzę swojego postu - magia, albo przysnąłem i nie kliknąłem Publikuj 😛

 

Od jakiegoś czas edytować posty można tylko w ciągu 24h od ich dodania. Nie można też usuwać komentarzy. To aby uniknąć robienia bałaganu, który w kilku tematach miał miejsce (po edycji/usunięciu trudno było rozumieć o co chodzi w kolejnych komentarzach). Jeśli bardzo nam zależy na usunieciu lub edycji jakiegoś komentarza to zawsze można napisać PW do moderatorów 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@ArturMam tak ustawione

Przechwytywanie.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

@vdsl2, a zerknij jakie ustawienia masz tutaj:

https://nasz.orange.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-preferences:kudos

Jeśli nie jesteś zalogowany to zdaje się, że wyświetlają się lajki z ostatnich 30 dni, ale w ustawieniach można to zmienić i wtedy po zalogowaniu zobaczysz liczby z innego zakresu czasu.

 

A w ogóle to niedługo planujemy trochę oczyścić dostępne funkcje i ukryć te, z których większość osób nie korzysta - może to będzie m.in. zmiana tych parametrów? Zobaczymy 🙂

 

 


Misiek62 napisał(-a):

kurcze a skąd taki komunikat:

 


 

Kurcze, wydawało mi się, że na to odpowiadałem, a nie widzę swojego postu - magia, albo przysnąłem i nie kliknąłem Publikuj 😛

 

Od jakiegoś czas edytować posty można tylko w ciągu 24h od ich dodania. Nie można też usuwać komentarzy. To aby uniknąć robienia bałaganu, który w kilku tematach miał miejsce (po edycji/usunięciu trudno było rozumieć o co chodzi w kolejnych komentarzach). Jeśli bardzo nam zależy na usunieciu lub edycji jakiegoś komentarza to zawsze można napisać PW do moderatorów 🙂


hahaha @Artur "zgłosiłem" dwa podobne komunikaty w różnych tematach 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Damn, rzeczywiście 😕 Pewnie ten sam problem, który był z różnicą lajków w rankingach i na profilu - do jednego źródła danych informacje docierają z opóźnieniem. Dzięki, @Anonim, dodajemy do uspójnienia.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
******, rzeczywiście 😕 Pewnie ten sam problem, który był z różnicą lajków w rankingach i na profilu - do jednego źródła danych informacje docierają z opóźnieniem. Dzięki, @vdsl2, dodajemy do uspójnienia.

@Artur  chyba ta różnica lajków jeszcze nie jest uregulowana 😉 ... patrz zrzut - nałożyłem dwa okna z tego samego czasu 😉 

Zrzut ekranu 2016-12-09 21.14.53.png


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Uh, ok, sprawdzimy wszystkie miejsca, w których pojawiają się lajki i uporządkujemy, aby dane pobierały się z tego samego źródła 🙂