Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Co do zatwierdzania grafik to zdaje się, że na samym początku coś takiego było, ale szybko z tego zrezygnowaliśmy i pilnujemy na bieżąco. Misiek, próbowałeś zmienić avatar? Powinien przejść bez żadnych akceptacji 🙂

A co do wejścia do grupy specjalnej to sorry, Chłopaki, nasz błąd, system nam nieprawidłowo przekierował linki po zmianie opisu na prostsze "Specjalne" (kategorie) i chwilowo można się dostać do tej grupy tylko bezpośrednio: https://nasz.orange.pl/t5/Grupa-Specjalna/bd-p/grupa-specjalna

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Co do zatwierdzania grafik to zdaje się, że na samym początku coś takiego było, ale szybko z tego zrezygnowaliśmy i pilnujemy na bieżąco. Misiek, próbowałeś zmienić avatar? Powinien przejść bez żadnych akceptacji 🙂

A co do wejścia do grupy specjalnej to sorry, Chłopaki, nasz błąd, system nam nieprawidłowo przekierował linki po zmianie opisu na prostsze "Specjalne" (kategorie) i chwilowo można się dostać do tej grupy tylko bezpośrednio: https://nasz.orange.pl/t5/Grupa-Specjalna/bd-p/grupa-specjalna

@Artur  chyba się na Ciebie obrażę 😉 nie zauważyłeś, że jak @Katani1 mam avka ze swoim kubaskiem?

 

Co do potrzeby akceptacji avatara, wyraziłem się parę postów temu... lepiej meć zabezpieczenia prewencyjne... 

 

Do działu grupy oczywiście da się dostać... ale głupio że wywaliło mi "błęda".


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

@Artur@Mikołaj to ci niespodzianka, chciałem zajrzeć do działu "specjalnego" , ściśle to klikałem w poniższym obszarze słowo "Specjalne":

Społeczność

 

 i dostałem taki komunikat:

 
 
  

Też mi toto wyskoczyło.... A tym że można wejść "od tyłu" czyli przez wątek. 😄

Poklikałem i wylazło - błędny link, pomyłka.  Wystarczy poprawić link pod obrazkiem  i będzie OK. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):

 

Wróć do oryginalnej strony

Też mi toto wyskoczyło.... A tym że można wejść "od tyłu" czyli przez wątek. 😄

Poklikałem i wylazło - błędny link, pomyłka.  Wystarczy poprawić link pod obrazkiem  i będzie OK. 


Widzisz @Jozefg nam się wydaje że sprawa prosta, poprawić odsyłacz... a jakoś coś nie wychodzi, bo dzisiaj jeszcze ten błąd występuje.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

Widzisz @Jozefg nam się wydaje że sprawa prosta, poprawić odsyłacz... a jakoś coś nie wychodzi, bo dzisiaj jeszcze ten błąd występuje.


Nie chcę się wymądrzać, napisałem to co ustaliłem.  

Jak nie jestem pewny uruchamiam Firebuga i wychodzi czarno na białym.... 😄   Co ja zrobię kiedy mam już takie zboczenie zawodowe:  Dlaczego?

Informatycy Orange na pewno więcej potrafią niż ja tylko dziś jeszcze za to się nie wzięli....


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6089
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Na mniejszych stronach rzeczywiście zwykle wystarczyłoby się zalogować jako admin i podmienić adres, prawda? 🙂

Jednak w przypadku tak dużych serwisów każda zmiana jest dodawana do środowiska testowego, tam zmiany są sprawdzane i jeśli nic nie stoi na przeszkodzie to dana wersja środowiska testowego jest przenoszona tutaj, znaczy udostępniania nam wszystkim.

No i tak było z tym linkiem - w środowisku testowym działał, a po przeniesieniu tutaj wraz z innymi zmianami - przestał. Dzięki Wam zauważyliśmy błąd, od razu oczywiście przygotowaliśmy poprawioną wersję testową, ale inny, większy i niezależny od nas problem uniemożliwia nam przeniesienie jej tutaj.

To tak, abyście nie myśleli, że jesteśmy powolni czy że odkładamy istotny przecież problem. Pracujemy nad tym i innymi 🙂

 

 

 


Misiek62 napisał(-a):
@Artur  chyba się na Ciebie obrażę 😉 nie zauważyłeś, że jak @Katani1 mam avka ze swoim kubaskiem?

 @Misiek62, teraz widzę, ale dałbym sobie rękę uciąć, że w momencie pisania mojego komentarza jeszcze miałeś stary avatar. Propsuję nowy! 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Na mniejszych stronach rzeczywiście zwykle wystarczyłoby się zalogować jako admin i podmienić adres, prawda? 🙂


  Nie zawsze tak jest, czasem trzeba w plikach nieźle "porzeźbić" żeby poprawić... 😄

   No ale tu link prowadzi "w pole"  https://nasz.orange.pl/t5/Specjalne/ct-p/Specjalne

  Natomiast ten: https://nasz.orange.pl/t5/Specjalna/ct-p/Grupa-specjalna  wyklikany 'od tyłu' jest ok.

  No ale bywa i tak nak napisałeś - mogą występować jakieś zachowania systemu których się nie spodziewamy..... 😞  I kupa dłubaniny.....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

 

 

 


Misiek62 napisał(-a):
@Artur  chyba się na Ciebie obrażę 😉 nie zauważyłeś, że jak @Katani1 mam avka ze swoim kubaskiem?

 @Misiek62, teraz widzę, ale dałbym sobie rękę uciąć, że w momencie pisania mojego komentarza jeszcze miałeś stary avatar. Propsuję nowy! 😄


@Artur   Mhmmm, ciekawe czy system rejestruje datę, godzinę zmiany avka ... ale chyba nie przypuszczasz żebym się z Tobą w ten sposób bawił, że zamieniłem później niż napisałem o tym 😉
To którą rękę tniemy i na jakim odcinku - chociaż ... ręka to całość od ramienia do palców .. tu już potrzebny chirurg.

 

Ps. Znaczenia tego słowa "Propsuję" nie jestem pewny... czy chodzi Ci o to żebym zmienił na jeszcze inny obrazek (proponujesz nowy) ? Czy może raczej chcesz mnie poinformować że popsujesz mi nowy?

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Proponuje, o naprawienie możliwość nadawania sobie samemu rozwiązania problemu cos na ten temat wie @Artur

Przechwytywanie.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

Proponuje, o naprawienie możliwość nadawania sobie samemu rozwiązania problemu cos na ten temat wie @Artur


Dzisiaj założyłem temat i potwierdzam, mogę sobie zaakceptowac odpowiedź, za wyjątkiem pierwszego posta. Czyli zgłaszamy do ?? @Artur, @Natalia