Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 626
  • 1524
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Od jakiegoś czas edytować posty można tylko w ciągu 24h od ich dodania. Nie można też usuwać komentarzy. To aby uniknąć robienia bałaganu, który w kilku tematach miał miejsce (po edycji/usunięciu trudno było rozumieć o co chodzi w kolejnych komentarzach). Jeśli bardzo nam zależy na usunieciu lub edycji jakiegoś komentarza to zawsze można napisać PW do moderatorów 🙂


@Artur   -  Na forach z reguły wyłącza się użytkownikom możliwość usuwania własnych postów. Tak samo możliwość edycji ustawia się z reguły na 15 minut, wystarczy to dla poprawienia literówek czy poprawienia stylistyki.

  Powód prosty: Trafiają się gimbusy które za pomocą tych funkcji potrafią kompletnie położyć wątek i narobić zamieszania z kłótniami włącznie....

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur Cos się bardzo rozjeżdża.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim, w sensie, że są inne treści? Z założenia to jest lista ostatnich komentarzy ("Najnowsze posty"), a nie tematów i dlatego pokazuje się początek innego komentarza za każdym razem.

 

Za to rozmawialiśmy tutaj, że to może powodować nieporozumienia, więc jak już naprawimy do końca te "Najnowsze posty" to postaramy się zrobić tak, że jeśli np. 2 najnowsze posty są w tym samym temacie to będzie wyświetlać się tylko najnowszy z nich 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

Ja wiem, to moja wina, za szybko klikam, mam "walniętą" myszkę albo jeszcze coś innego... 

ale podczas korygowania postu w temacie dot. testowania nowego konta doprowadziłem do komunikatu o błędzie:

 

"Autoryzacja wykonywanej czynności nie powiodła się. Prawdopodobnie użyto przeglądarki nieobsługującej JavaScript lub nie włączono obsługi JavaScript. Przyczyną niepowodzenia może być również próba użycia adresu URL czynności bezpośrednio w pasku adresu przeglądarki, zamiast kliknięcia łącza znajdującego się na stronie.
 
co do Javy jest to oczywista nieprawda, bo wcześniejszy i kolejny post pisałem na tej samej przeglądarce, na różnych zakładkach.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Błędy techniczne Nasz Orange

Zauważyłem dziś pewną kwestię "błędu", choć to złe określenie.

Co prawda nie jest sprawa najcięższej wagi, niemniej ja lubię wszelkie problemy wyeliminowywać 😄

Otóż strona nasz.orange.pl próbuje wczytać skrypt z nieuwierzytelnionego źródła (bez SSL), przez co Chrome go blokuje i nie wczytuje. Rzecz jasna możemy go wczytać ręcznie, jednak wtedy tracimy połączenie szyfrowane z Nasz Orange.

nossl.png

Skrypt jest wczytywany stąd. Proponuję przenieść go na własne serwery.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Nie wiem jak powinno to docelowo wyglądać, ale wydaje mi się że na mobilnej w "Moje ustawienia" jest totalny bałagan:

 Screenshot_2016-12-18-01-56-05.png

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73, dzięki, rzeczywiście jeszcze porządkujemy te funkcje, najprawdopodobniej większość zniknie, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie się w nich odnaleźć. To pewnie na początku przyszłego roku.

 


4Kazelot napisał(-a):

 

Otóż strona nasz.orange.pl próbuje wczytać skrypt z nieuwierzytelnionego źródła (bez SSL), przez co Chrome go blokuje i nie wczytuje. Rzecz jasna możemy go wczytać ręcznie, jednak wtedy tracimy połączenie szyfrowane z Nasz Orange.

nossl.png

Skrypt jest wczytywany stąd. Proponuję przenieść go na własne serwery.


Uh, z tym skryptem rzeczywiście mieliśmy problem, bo pozwala on sprawdzać statystyki dotyczące strony, na których nam zależy, ale nie ma wersji z ssl i nie można go przenieść na nasze serwery. Niemniej za kilka miesięcy ma być jego wersja z SSL, więc problem zniknie 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

@mabud73, dzięki, rzeczywiście jeszcze porządkujemy te funkcje, najprawdopodobniej większość zniknie, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie się w nich odnaleźć. To pewnie na początku przyszłego roku.

 



@Artur Mogło by zostać tak, jak jest w pierwszych paru sekundach po otwarciu stronki, niestety zaraz po tym wszystko się rozjeżdża 

Screenshot_2016-12-18-11-49-40.png

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

No to się zgadzamy, @mabud73, bo wstępna koncepcja zakłada pozostawienie tu tylko zakładki Profil oraz Preferencje 🙂 Będzie spoko, postaramy się na początku przyszłego roku to wdrożyć.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur Takie małe chochliki się wkradły Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

 błąd2.jpg

błąd.jpg