Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1111
  • 7891
  • 80

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62: Niektóre gwiazdki mogą być naszego autorstwa 😉 Głównie te dotyczące udostępniania danych osobowych. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange


Katani1 napisał(-a):

Czy nadal pracujecie (...) nad przechodzeniem do ostatniego nieprzeczytanego posta w temacie ? Czy tylko u mnie pomimo w/w ustawień to nie działa ?


@Katani1, chyba w końcu namierzyliśmy problem 🙂

  • Kiedy wchodzimy na temat ze strony głównej lub przez link Więcej na głównej to przechodzenie do nieprzeczytanego postu NIE działa
  • Kiedy wchodzimy na temat z listy w jakiejś kategorii, np. "Aplikacja mobilna" to przechodzenie do pierwszego nieprzeczytanego postu DZIAŁA.

Potwierdzisz w wolnej chwili, czy u Ciebie też tak jest?

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2848
  • 7194
  • 189

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Katani1 napisał(-a):

Czy nadal pracujecie (...) nad przechodzeniem do ostatniego nieprzeczytanego posta w temacie ? Czy tylko u mnie pomimo w/w ustawień to nie działa ?


@Katani1, chyba w końcu namierzyliśmy problem 🙂

  • Kiedy wchodzimy na temat ze strony głównej lub przez link Więcej na głównej to przechodzenie do nieprzeczytanego postu NIE działa
  • Kiedy wchodzimy na temat z listy w jakiejś kategorii, np. "Aplikacja mobilna" to przechodzenie do pierwszego nieprzeczytanego postu DZIAŁA.

Potwierdzisz w wolnej chwili, czy u Ciebie też tak jest?

 


Zgadza się. Jednak bardziej denerwuje mnie to, że po kliknięciu na "więcej" w najnowszych postach tematy są wyświetlane wg daty założenia, a nie jak np. na starym forum wg ostatnich nie przeczytanych postów w tematach. Nie zabieram głosu w każdym wątku, więc nie dostaję maili o nowych postach. Logując się np. raz dziennie muszę przeszukiwać 24 strony tematów, sprawdzając, czy nie ma nowych wpisów. Taki ciekawski jestem...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Wspominałem wcześniej, że jeśli chodzi o Najnowsze posty to nasi programiści obecnie pracują nad:

  • naprawieniem kolejności wyświetlania tematów w Najnowszych (powinny być od najnowszych komentarzy),
  • informacjami wyświetlanymi na liście Najnowszych postów (docelowo pod Więcej powinny być takie, jak na stronie głównej) oraz
  • nad problemem, przez który w najnowszych postach nie zawsze wyświetlają się najnowsze komentarze

Do tego dorzucamy przechodzenie do pierwszej nieprzeczytanej wiadomości 🙂

 

btw, @Katani1, poznałeś już funkcję "Moje subskrypcje"? Jest w prawym górnym rogu, po kliknięciu w nawę użytkownika. Pokazuje posty, w których brałeś udział (jeśli nie zmieniłeś jej ustawień), pogrubione tematy zawierają posty, których jeszcze nie czytałeś. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2848
  • 7194
  • 189

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Wspominałem wcześniej, że jeśli chodzi o Najnowsze posty to nasi programiści obecnie pracują nad:

  • naprawieniem kolejności wyświetlania tematów w Najnowszych (powinny być od najnowszych komentarzy),
  • informacjami wyświetlanymi na liście Najnowszych postów (docelowo pod Więcej powinny być takie, jak na stronie głównej) oraz
  • nad problemem, przez który w najnowszych postach nie zawsze wyświetlają się najnowsze komentarze

Do tego dorzucamy przechodzenie do pierwszej nieprzeczytanej wiadomości 🙂

 

btw, @Katani1, poznałeś już funkcję "Moje subskrypcje"? Jest w prawym górnym rogu, po kliknięciu w nawę użytkownika. Pokazuje posty, w których brałeś udział (jeśli nie zmieniłeś jej ustawień), pogrubione tematy zawierają posty, których jeszcze nie czytałeś. 


Tak, znam temat subskrypcji. Życzę powodzenia w walce z problemami.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

A ja bym bardzo chętnie zobaczyłbym to forum w wersji mobilnej- ale nie strony w wersji mobilnej, tylko oddzielnej alikacji - tak jak Mój Orange.
No i fajnie byoby gdyby strona przestała tak muuuulić strasznie, wyłączcie kilka wtyczek które tu umieściliście albo je lepiej zoptymalizujcie 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2848
  • 7194
  • 189

Błędy techniczne Nasz Orange

Czy tylko mnie od kilku dni nie wyświetla się strona 23 (teraz) na liście tematów ?


Zespół Nasz Orange
  • 1111
  • 7891
  • 80

Błędy techniczne Nasz Orange

Mam to samo 😉 @Katani1  Dzięki śliczne za informację, problem jest już zgłoszony 😉 Tajemnicze zniknięcie strony 23, mamy nadzieje, wkrótce wyjaśnić i przywrócić do działania.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Spotkał się ktoś z takim komunikatem? Chciałem opublikować posta i zostałem na chwilę wstrzymany.
Screenshot_2016-09-28-08-22-26.png

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):
Spotkał się ktoś z takim komunikatem?

Tak, przed chwilą jak kliknąłem o jeden raz za dużo. Dobra funkcja!