Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

Człowiek uczy się żyć z pewnymi rzeczami. Nie mówię że jest to super, jak coś nagminnie męczy od czasu do czasu (pewnie przez różnice systemowo-sprzętowe, nie koniecznie przez błąd popupu) ale myślę że warto było by zmienić formę powiadamiania o lądowaniu, jak napisałeś @Artur, na np powiadomienie w wiadomości. 

 

Przy okazji dodam małe "faux pas" systemu NO, które nie powiadamia mnie w wiadomościach na maila o nowych wpisach na forum, skąd moja poranna nieobecność na czas 🙂 Widzę podobieństwo problemu do wczorajszego zajścia u @Misiek62, który nie dostał odpowiednio szybko info o wpisach w powiadomieniach.

 

@edit: ...powiadomienia spłynęły hurtem z ponad godzinnym opóźnieniem... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17823
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@mabud73 z mojej strony drobne uzupełnienie, przypomnienie... ja powiadomienia na e-mail dawno już wyłączyłem kompleksowo. 

@domator gdzieś tam pisał o tym, że awans jest zarówno w wiadomości priv - to na NO i w obszarze "powiadomienia" też na NO - przy profilu. Więc ewidentnie dublowanie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7142
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Chodziło o to, że on się pojawia, gdy logujesz się po raz pierwszy na nowym komputerze lub nowej przeglądarce. Jeśli reinstalowałeś system to też się pojawi. Natomiast na tej samej przeglądarce na jednym komputerze nie powinien (nie licząc trybu incognito).

 

Btw, zastanawiamy się nad wyłączeniem tego popupu, skoro sprawia takie problemy i zastąpienie go np. wiadomością prywatną. Co o tym myślicie? Co chwila się u Was pojawia, więc lepiej wyłączyć czy dać mu jeszcze szansę?


Mnie się tam nic niw wyświetla.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Chodziło o to, że on się pojawia, gdy logujesz się po raz pierwszy na nowym komputerze lub nowej przeglądarce. Jeśli reinstalowałeś system to też się pojawi. Natomiast na tej samej przeglądarce na jednym komputerze nie powinien (nie licząc trybu incognito).

 

Btw, zastanawiamy się nad wyłączeniem tego popupu, skoro sprawia takie problemy i zastąpienie go np. wiadomością prywatną. Co o tym myślicie? Co chwila się u Was pojawia, więc lepiej wyłączyć czy dać mu jeszcze szansę?


@Artur Ja bylem zalogowany już kilka ze 2 godzin i nagle zaczął wyskakiwać kosmita przez prawie 50 minut. 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Do @Artura. Każde kolejne logowanie do NO po reinstalacji Win 10 zaczyna się u mnie powitaniem kosmity. Krzyżykiem zamykam i jest potem spokój. Gdyby jednak można było "postawić gościa" do pionu podczas pierwszego wejścia wtedy, kiedy nowy user przejdzie cały proces ustawień profilowych, byłoby super. Ja bynajmniej tak miałem, bo byłem ciekawski. Mimo to, dalej się wdrażam w porządki panujące tutaj.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

No i czemu aż 3 razy w prawym dolnym rogu mojego ekranu wyskoczyło powiadomienie od @Anonim ?

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim  też tak mam 🙂 Ale możesz sobie w ustawieniach te powiadomienia wyłączyć 🙂 Mi to osobiście nie przeszkadza.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

Wyłapałem błąd grafiki "stylista"... tylko u mnie czy u innych podobnie?

 

 stylista.jpg

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17823
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

Wyłapałem błąd grafiki "stylista"... tylko u mnie czy u innych podobnie?

 

 stylista.jpg

 

 


@mabud73  to chyba powszechna przypadłość - obrazek wpadł w obszar błędy 404 - 

type Status report

message /html/badge_icons/stylista.png

description The requested resource is not available.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

U mnie działa 😛

U Was pewnie już też, a jeśli nie to wklejcie proszę pełny adres url obrazka, czyli prawym na tym miejscu gdzie powinien wyświetlać się adres i "skopiuj adres" czy jakoś tak 🙂