Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Archiwizacja wątków na NO

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Archiwizacja wątków na NO

@Piotrekk85 Zgadzam się, że artykuł jest potrzebny, ale (popraw jeśli się mylę) wisi na tablicy samotnie..a gdyby tak dopisać nowy rozdział i pójść troszkę do przodu. Słyszałeś o SWB. Uważam, że wart jest artykułu . Lubię postęp szczególnie jak jest o czym pisać (a uważam że jest)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Archiwizacja wątków na NO

Ten wpis był, poza treścią merytoryczną, opisem działalności testów dla programów Herosów na forum. Nowszego urządzenia, jeśli pamięć mnie nie myli nie mieliśmy dostępnego do testów.
Nikt nikomu nie zabrania zrobić opisu, ale po prostu nie było takiego urządzenia do testowania. Jak masz w domu nowsze urządzenie, nie ma co się krępować i można zrobić nowy poradnik/nową recenzję w nowym wątku.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Archiwizacja wątków na NO

@Piotrekk85 Na neo 10Mb/ sek? Ok.... Jak będę miał FTTH masz jak w banku


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Archiwizacja wątków na NO

@agat13: Ale wiesz. Nie ma co ukrywać, że w ramach programu Herosów nie mamy co rusz nowych urządzeń do testów. Raczej zwykle mamy jeden/dwa testy na półrocze (i też nie zawsze są związane z urządzeniami). Zachęcam do większej aktywności na forum i dołączenia do grupy Herosów (jeśli otrzymasz propozycję) - "przywileje" można sprawdzić na stronie https://nasz.orange.pl/t5/custom/page/page-id/HerosiOrange 🙂

Też na forum zwykle są testy użytkowników. Testy wykonane przez pracownika Orange można znaleźć np. na Youtubie. Każdy kanał kontaktu ma swoją rolę...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Archiwizacja wątków na NO

@Piotrekk85  Może status Herosów trzeba zmienić? Przyznam się z ręką na sercu, że do tej pory nie myślałem o zdobywaniu statusu na forum...po prostu jestem...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Archiwizacja wątków na NO

Czemu? chcesz coś odebrać Herosem czy dodać?

Anonim

Nie dotyczy

Archiwizacja wątków na NO


@agat13napisał(-a)

@Piotrekk85  Może status Herosów trzeba zmienić? Przyznam się z ręką na sercu, że do tej pory nie myślałem o zdobywaniu statusu na forum...po prostu jestem...


Status Herosów... Regulamin? jak chodzi ci o testy, to skromnie jest, inna sprawa że Herosem powinien być użytkownik usług Orange, tego w regulaminie nie ma, jest to jednak istotne, taki osobnik jak ja, nie ma usług Orange i średnio pomocny jest na forum, ba średni ze mnie Heros 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Archiwizacja wątków na NO

Zaczynam się bać 🥺

Anonim

Nie dotyczy

Archiwizacja wątków na NO

@Piotrekk85  idziemy na Emeryturę 😃 Młodzi i bardziej doświadczeni nas zastąpią 🙃


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Archiwizacja wątków na NO

Ja to chce ale ciągle nowe poziomy 🥺