Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ahoj przygodo!


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1455
  • 6300
  • 42

Ahoj przygodo!

Bardzo fajnie że docierasz do założonych celów! Gratulacje i powodzenia! 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9938
  • 85

Ahoj przygodo!

@Kingaszkoda, że opuszczasz Nas na forum 😢😢 @Kingabędzie Cię brakowało 😞 😞 Gratulacje i powodzenia na nowej ścieżce kariery 👏👏

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18472
  • 52862
  • 714

Ahoj przygodo!

@Kinga zakładam, że przed kolejnym złotem wrócisz do nas 🤔🤗


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17814
  • 186

Ahoj przygodo!


@Kinganapisał(-a)

Niekończąca się opowieść… Choć ponoć każda historia ma swój koniec, prawda? Jedno się kończy, drugie zaczyna… ale co ja Wam tu oczy będę mydlić jakimiś opowieściami – kawa na ławę! Tak, znowu opuszczam Zespół Nasz Orange.

 

Tym  razem piszę to bez smutku – i to aż z dwóch powodów:

  1. Wiem, że tego nie odczujecie, bo po powrocie pracowałam jedynie „od zaplecza”.
  2. Dotarłam w miejsce, na które postawiłam w ostatnich latach edukacyjnie i zawodowo.

 

Trzymajcie za mnie kciuki!

Wasza już na zawsze – Przyjaciółka Nasz Orange

 

 


 @Kinga  Dziękujemy za dotychczasową współpracę, nie tylko z Zespołem.
Ważne, że osiągnęłaś założone cele, na tym etapie swojej drogi... więc życzymy osiągania kolejnych. Zgodnie z Twoim życzeniem trzymamy kciuki.

 


Zespół Nasz Orange
  • 1139
  • 8428
  • 23

Ahoj przygodo!

@Kinga, WIELKIE dzięki za wszystko 🙂

Będzie nam Ciebie brakowało, ale... spełniaj się, rób to, co lubisz, rozwijaj się w kierunku, który sprawia Ci przyjemność, bądź sobą i rozsiewaj wokół siebie pozytywną energię, jak dotychczas 🙂

Powodzenia w nowym miejscu Przyjaciółko Nasz Orange ❤️


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53593
  • 622

Ahoj przygodo!

@KingaZa mało jest literek w alfabecie, aby wyrazić naszą wdzięczność za Twój czas spędzony z nami...

Zespół pracuje nawet gdy my tego nie widzimy, więc nawet trudno docenić Wasz i Twój ogromny wkład w Społeczność...Powodzenia na nowej ścieżce.. Dziękujemy...

Jako Przyjaciółka zaglądaj tu często...będzie man miło 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10995
  • 150

Ahoj przygodo!

@Kinga, dziękujemy Ci za wszystko 🤗 - za rozmowy, spotkania, uśmiechy, chichy, ochy... 😉 Po prostu za kreatywny wkład w budowę naszej Społeczności. 😊

 

Powodzenia na nowym poletku wyzwań. Rośnij! 💪


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Ahoj przygodo!

@Kinga  dołączę i moje serdeczne dzięki za wszystko i oczywiście powodzenia w realizacji dalszych planów. Super że byłaś, jesteś i będziesz naszą Przyjaciółką 🤗