Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

”Afera”


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

”Afera”

Czy będzie jakieś stanowisko Orange w sprawie dzisiejszej "afery"? 🙂

http://wyborcza.pl/7,156282,24351720,abw-bada-czy-polski-oddzial-huawei-wspolpracowal-z-chinskim.htm...

13 ODPOW. 13

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

"Afera"

Hehe Emotikon: LOL właśnie jakąś godzinę temu wysłałem do żonki ten artykuł. Wszyscy mamy huaweie, więc pewnie jesteśmy inwigilowani Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

"Afera"

Ale Huawei to nie tylko telefony. To także wiele elementów infrastruktury mobilnej i stacjonarnej...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

"Afera"

@Piotrekk85, u mnie 3 telefony i dwa mobile rutery, więc sam widzisz...wpadłem po uszy Emotikon: LOL


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

”Afera”


@mabud73 napisał:

(..) u mnie 3 telefony i dwa mobile rutery, więc sam widzisz...wpadłem po uszy Emotikon: LOL


Piszesz, że wpadłeś po uszy?? 😄

Ja mam router Huawei i robot odkurzający Xiaomi... No i telefon. Myślisz, że wiedzą, w którym miejscu stoi mój stolik kawowy? 😛


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

"Afera"

Hehe @Wiktor, pewnie tak...tym bardziej że to są cele strategiczne Emotikon: LOL Przecież ze stolika do kawy można zrobić wyrzutnię rakiet balistycznych Emotikon: LOL

 

A tak na poważnie, też jestem bardzo ciekaw stanowiska OPL Emotikon: Szczęśliwy Pewnie już Wojtek na blogu coś skrobie Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

"Afera"

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/abw-aresztowanie-dwoch-pracownikow-huawei-orange-polska-i-uke-... - podrzucam inny link. W pierwszym poście cały artykuł nie każdy przeczyta.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

”Afera”

No to tutaj jeszcze jeden link...hoho, gruby temat...

https://www.money.pl/gospodarka/abw-zatrzymuje-szpiegow-uke-dementuje-fakty-medialne-633731980715020...

Komu jak komu, ale nam, klientom OPL należy się jakieś słowo wyjaśnienia...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

"Afera"

Trochę spłaszczone te zagrożenia. Szpiegowanie użytkownika to już nie o to chodzi. To kwestia kontroli nad różnymi systemami. Nagle teoretycznie ktoś jednym pstryczkiem wyłączyć całą sieć... I to nie tylko kwestia że fejs nie będzie działał, ale to może być totalny paraliż w szpitalach, w ruchu lotnicznym, pociągów, energetyce, przemyśle ciężkim itp itd...

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

"Afera"

Niniejszy komentarz stanowi opinię autora, nie Orange Polska.

 

Na chwilę obecną bym nie przesadzał z paniką. To, że jakieś tam służby kogoś tam zatrzymały i twierdzą, że coś tam ta osoba zrobiła, nie znaczy, że rzeczywiście tak było. Zobaczymy jak dalej będzie ta sprawa się rozwijała. Szczerze to nawet nie wiem, czy chciałbym aby doniesienia się potwierdziły czy też aby się okazało, że to była burza w szklance wody...