Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****
  • 25104
  • 13440
  • 1136

”Afera”

[ Edytowane ]

Czy będzie jakieś stanowisko Orange w sprawie dzisiejszej "afery"? Emotikon: Szczęśliwy

http://wyborcza.pl/7,156282,24351720,abw-bada-czy-polski-oddzial-huawei-wspolpracowal-z-chinskim.htm...

.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Highlighted
Poziom 34, Ekspert
  • 2602
  • 3502
  • 113

"Afera"

Hehe Emotikon: LOL właśnie jakąś godzinę temu wysłałem do żonki ten artykuł. Wszyscy mamy huaweie, więc pewnie jesteśmy inwigilowani Emotikon: Język

Out do odwołania...

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25104
  • 13440
  • 1136

"Afera"

[ Edytowane ]

Ale Huawei to nie tylko telefony. To także wiele elementów infrastruktury mobilnej i stacjonarnej...

.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 2602
  • 3502
  • 113

"Afera"

@Piotrekk85, u mnie 3 telefony i dwa mobile rutery, więc sam widzisz...wpadłem po uszy Emotikon: LOL

Out do odwołania...

Zespół Nasz Orange
  • 2256
  • 3250
  • 117

”Afera”

[ Edytowane ]

@mabud73 napisał:

(..) u mnie 3 telefony i dwa mobile rutery, więc sam widzisz...wpadłem po uszy Emotikon: LOL

Piszesz, że wpadłeś po uszy?? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Ja mam router Huawei i robot odkurzający Xiaomi... No i telefon. Myślisz, że wiedzą, w którym miejscu stoi mój stolik kawowy? Emotikon: Język

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 34, Ekspert
  • 2602
  • 3502
  • 113

"Afera"

[ Edytowane ]

Hehe @Wiktor, pewnie tak...tym bardziej że to są cele strategiczne Emotikon: LOL Przecież ze stolika do kawy można zrobić wyrzutnię rakiet balistycznych Emotikon: LOL

A tak na poważnie, też jestem bardzo ciekaw stanowiska OPL Emotikon: Szczęśliwy Pewnie już Wojtek na blogu coś skrobie Emotikon: Mrugający

Out do odwołania...

Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

"Afera"

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/abw-aresztowanie-dwoch-pracownikow-huawei-orange-polska-i-uke-... - podrzucam inny link. W pierwszym poście cały artykuł nie każdy przeczyta.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 2602
  • 3502
  • 113

”Afera”

[ Edytowane ]

No to tutaj jeszcze jeden link...hoho, gruby temat...

https://www.money.pl/gospodarka/abw-zatrzymuje-szpiegow-uke-dementuje-fakty-medialne-633731980715020...

Komu jak komu, ale nam, klientom OPL należy się jakieś słowo wyjaśnienia...

Out do odwołania...

Poziom 40, Guru *****
  • 25104
  • 13440
  • 1136

"Afera"

Trochę spłaszczone te zagrożenia. Szpiegowanie użytkownika to już nie o to chodzi. To kwestia kontroli nad różnymi systemami. Nagle teoretycznie ktoś jednym pstryczkiem wyłączyć całą sieć... I to nie tylko kwestia że fejs nie będzie działał, ale to może być totalny paraliż w szpitalach, w ruchu lotnicznym, pociągów, energetyce, przemyśle ciężkim itp itd...
.
Pracuję w Orange
  • 825
  • 1439
  • 155

"Afera"

[ Edytowane ]

Niniejszy komentarz stanowi opinię autora, nie Orange Polska.

Na chwilę obecną bym nie przesadzał z paniką. To, że jakieś tam służby kogoś tam zatrzymały i twierdzą, że coś tam ta osoba zrobiła, nie znaczy, że rzeczywiście tak było. Zobaczymy jak dalej będzie ta sprawa się rozwijała. Szczerze to nawet nie wiem, czy chciałbym aby doniesienia się potwierdziły czy też aby się okazało, że to była burza w szklance wody...

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
0 Lubię to
Odpowiedz