Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

20 lat sieci Idea, później Orange.

Anonim

Nie dotyczy

20 lat sieci Idea, później Orange.

@WojcieszkoA ile pracujesz Idea/Orange ? Chyba nie wiele ?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

20 lat sieci Idea, później Orange.

Ja jestem świeżaczek. Dla Orange od 2014, w Orange od listopada dopiero 🙂 Dlatego drugi zlot społeczności Mój Orange to było dla mnie duże wydarzenie, bo drugi raz w życiu byłem w siedzibie Orange w Warszawie.

Anonim

Nie dotyczy

20 lat sieci Idea, później Orange.


@Wojcieszkonapisał(-a)

Ja jestem świeżaczek. Dla Orange od 2014, w Orange od listopada dopiero 🙂 Dlatego drugi zlot społeczności Mój Orange to było dla mnie duże wydarzenie, bo drugi raz w życiu byłem w siedzibie Orange w Warszawie.


@WojcieszkoTo mało znasz życie tez urządzałem jeden salon w Warszawie na Placu Konstytucji.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

20 lat sieci Idea, później Orange.

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/1000-spraw-jedna-idea-sie-zaczelo/ - kolejny artykuł. Tym razem o pierwszych latach sieci.

 

http://www.ericsson.poral.net/ericsson_ph388.php - "(...) a do tego trzeba jeszcze było doliczyć komórkę na przykład Ericsson PH 388, kosztujący tylko 333 zł netto (406 zł z VAT).".

 

"Mundialu. Ruszył także sklep internetowy www.sklepcentertel.pl (nie klikajcie, już nic tam nie znajdziecie), a do końca roku podpisanych było już ponad 70 umów roamingowych." - powiedzcie szczerze, kto nie kliknął w ten link Serce


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

20 lat sieci Idea, później Orange.


@Wojcieszko napisał:
Pokaż szczegóły
"Mundialu. Ruszył także sklep internetowy www.sklepcentertel.pl (nie klikajcie, już nic tam nie znajdziecie), a do końca roku podpisanych było już ponad 70 umów roamingowych." - powiedzcie szczerze, kto nie kliknął w ten link Serce

Ja! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

20 lat sieci Idea, później Orange.

Ja się zastanawiam ile Orange ma aktywnych kart sim które działają np od 17 lat ciągiem, tzn.......od chwili zakupu przez 17 lat??? Moja wygląda jak nówka, nawet jednej ryski nie ma i działa już prawie 15 latek i działa, chociaż LTE pewnie na niej nie pójdzie 😜 😜 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

20 lat sieci Idea, później Orange.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

20 lat sieci Idea, później Orange.

https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/swietujemy-razem-20-20-gb-prezencie-orange/ - oprócz już ogłoszonego pakietu 20GB znalazło się jeszcze kilka informacji z przeszłości.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 12
  • 0

20 lat sieci Idea, później Orange.

PIERWSZA karta SIM Idea POPPIERWSZA karta SIM Idea POPKultowa Nokia 3310 z drugą kartą Idea, tym razem abonamentKultowa Nokia 3310 z drugą kartą Idea, tym razem abonamentPierwszy telefon, pierwsza karta Idea POPPierwszy telefon, pierwsza karta Idea POPDrugi telefon, kupiony z kartą IDEA, abonamentDrugi telefon, kupiony z kartą IDEA, abonament


IMG_20180317_202402.jpg

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 12
  • 0

20 lat sieci Idea, później Orange.

Trzecia karta IDEA, abonamentTrzecia karta IDEA, abonament