Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ładowanie avatarów

Anonim

Nie dotyczy

Ładowanie avatarów

@Anonim, przed chwilką się wylogowałem i jest ok. Tylko przycisk Wyloguj nie zadziałał prawidłowo za pierwszym razem. Trzymał po prostu sesję nadal. Drugie kliknięcie dało efekt białej karty z adresem https://nasz.orange.pl/exhhy82953/plugins/custom/orangepolska/orangepolska_saml/dologout/redirect. To uważam za nienormalny objaw. Powinno wskoczyć z grafiką zimowego pejzażuEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Ładowanie avatarów

@AnonimMnie trzyma ale zaraz zrobię jeden myk.

 

Edit wiec działa super mój myk który zrobiłem wczoraj Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Ładowanie avatarów

Dzisiaj mi zaczęło migać w poście.
Screenshot_20180203-142943.png
Anonim

Nie dotyczy

Ładowanie avatarów

@Misiek62To chyba jest wina tej obrączki u was bo u mnie nie ma takiego problemu. Ale to jest tylko moje gdybanie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Ładowanie avatarów

Potwierdzam @Misiek62, problem występuje nadal...migotania pomarańczowej nakładki, lub całego avka... poniżej właściwego...
Anonim

Nie dotyczy

Ładowanie avatarów

@AnonimCzy mogę ciebie prosić o podmianę na koty bez śniegu to testu ?

Anonim

Nie dotyczy

Ładowanie avatarów

@Anonim, proszę bardzoEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Ładowanie avatarów

@AnonimCzyli bez śniegu jest spoko nie ma migotaniaEmotikon: Bardzo szczęśliwy Oczywiście może powrócić z opcja ze śniegiem.Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Ładowanie avatarów

@Anonim, nie wiem, na czym miał polegać Twój test, ale drugi pierścionek uchwyciłem. Spójrz na godzinę screena.

2018-02-04 (6).png

Tylko na nicku u puszystego misia, póki co, takie zjawiska obserwowałem. Zwierzątka pewnie do odstrzałuEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Ładowanie avatarów

@AnonimJak zauważyłem że takie migotanie jest tylko u ciebie jak i u @Misiek62 dlatego bo macie ruchome gifty.