Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Statystyka w profilu

Anonim

Nie dotyczy

Statystyka w profilu

Niejako przy okazji, wychwyciłem niespójności statystyczne, porównane w dwóch przeglądarkach, a dotyczących mojego profilu. Screeny zrobione dzisiaj  jeden po drugim. Jak będzie trzeba, to je pokażę komu trzeba.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Statystyka w profilu

@Anonim  rozumiem, że piszesz o tym:

Statystyki

  • Opublikowane rozwiązania:
  • Otrzymane polubienia:
  • Polubione wypowiedzi:
  • Obejrzane strony:
  • Przeczytane posty:
  • Ilość logowań:
  • Minuty online:
  • Dodatkowe punkty

Przypuszczam też, że Ci "zmalało"... a wyjaśnieniem (tak sądzę) jest upływ czasu, gdyż obejmuje ona okres z ostatnich 30 dni. Wręcz będę twierdził, że liczone są też godziny...

Anonim

Nie dotyczy

Statystyka w profilu

@Misiek62, różnice są w obu przeglądarkach w pierwszym zestawieniu i wymienionym przez Ciebie, czyli niżej zestawianej statystyki. Nawet powiem więcej. Sam wczoraj zgłosiłem zdjęcie sobie rozwiązania, co się ciałem stało. Ale jest dzisiaj i różnice dotyczą jednego po drugim screenie w obu przeglądarkach właśnie dzisiaj. Mam jeszcze screeny z wczoraj po otrzymaniu rozwiązania (już zdjętego). Ten pytajnik z 30-oma dniami w profilu coś Ci wyjaśnia? Okres od do?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Statystyka w profilu

@Anonim sądzę, że system po prostu odlicza "dzisiaj" - 30 dni i za ten okres sumuje dla poszczególnych pozycji. Odbywa się to na zasadzie "zapytania do bazy" z określeniem parametru daty. Podobnie w supermocach, tyle, że tam wskaźnik ustawiony jest na 60 dni. Chyba, że zanotowałeś dziwny skok w danych pod avatarem... jeśli tak, to faktycznie, ktoś z Zespołu powinien się temu przyjrzeć... Więc wywołujemy @Piotrek , @PawelW 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Statystyka w profilu

@Misiek62, jeżeli zapytanie tak działa, to mógłbym to zaakceptować, ale różnice także dotyczą tej statystyki.