Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zablokowana karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

zablokowana karta sim

No, chociaż jeden co napisze mi coś co mogę zrobić...;) 

Dzięki za pomysł, ale niestety w tym przypadku nie zadziałało, próbowałem...

Ale liczą się chęci. 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

zablokowana karta sim

To zadzwoń z innego numeru na 510100100. Po weryfikacji doradca poda Ci puk.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

zablokowana karta sim

Jakbym miał inną komórkę niż ta zablokowana (o czym wspomniałem co najmniej dwa razy we wcześniejszych postach), na pewno bym to zrobił. Ale dziękuję za chęci. 😉

Odpuśćcie już z tym tematem, wiadomo o co chodzi i dopóki nie będę miał innego telefonu nic nie zrobię. Ot, uroki, nie wiem czy firmy orange, czy ogólnie systemu... 

Anonim

Nie dotyczy

zablokowana karta sim

@krzysiekxx21, odstąpię Ci mój, za moje pieniążki odblokuję, ale co na to GIODO? Musiałbyś się "zdradzić" na privEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

zablokowana karta sim

To raczej uroki ludzi co wymyślili karty sim. W każdej sieci karty sim mają swoje zabezpieczenia

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

zablokowana karta sim

@krzysiekxx21  a czy Twój telefon to smartfon? Jeśli tak, to czy masz zainstalowaną aplikację "Mój Orange" bo w takiej sytuacji jeśli masz dostęp do internetu przez WiFi  możesz połączyć się z Doradcą dzięki tej apppce. Gdy zalogujesz się do niej pełnymi danymi konta Twojego telefonu to rozmowa będzie darmowa.

Anonim

Nie dotyczy

zablokowana karta sim

@krzysiekxx21, i czegoś takiego też nie masz, po przekierowaniach z zakładki Mój Orange na forum NO?

https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-pakietowe

PUK.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

zablokowana karta sim

@Misiek62: Twój pomysł nie wypali bo połączenie z BOK przez aplikację mój Orange nie jest realizowane po wifi, tylko przez sieć komórkową. Wifi calling też odpada raczej.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

zablokowana karta sim

burebusek dziękuję za chęci, ale jak nie mogę Ci się odwdzięczyć to nie skorzystam, bo za darmo to można tylko... nie będę kończył bo cenzura.;)

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

zablokowana karta sim

Zawsze każdy kontakt będzie niewygodny. Ale jeśli ktoś niepowołany dostanie Twój PUK, można nim niekiedy wyrobić duplikat sim - więc niestety takie a nie inne ograniczenia.

Ponadto kupując kartę sim dostajesz plastik lub kopertę gdzie masz podany kod PUK. Więc wystarczyło to zachować.

Może lepszym postulatem byłby całodobowy czat - może warto go zgłosić w dziale pomysłów (jeśli ktoś ma taką potrzebę).