Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zablokowana karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

zablokowana karta sim

Z rana zablokowałem SIM, jak go odzyskać? Telefon jest sprawny, płacę co miesiąc, po prostu przez ospałość z rana pomyliłem cyfry, Wasi doradcy są dostępni w tygodniu, a dziś jest sobota. Co mam robić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Zablokowana karta SIM

Możesz samodzielnie odzyskać kod PUK w Mój Orange. Chyba że nie masz konta, to infolinia jest dostępna całą dobę: http://orange.pl/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Zablokowana karta SIM

Możesz samodzielnie odzyskać kod PUK w Mój Orange. Chyba że nie masz konta, to infolinia jest dostępna całą dobę: http://orange.pl/kontakt


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2832
  • 7100
  • 184

zablokowana karta sim

Rozumiem, że nie masz kodu PUK. Zadzwoń z innego nr do BOK 510100100, pracują też w weekendy, powinni pomóc.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Zablokowana karta SIM

Dziękuję za dobrą radę, ale tam jest napisane że Wasi doradcy są dostępni od poniedziałku do piątku od 8, dziś jest sobota, z chęcią bym zadzwonił na infolinię, ale nie mam czym (dla przypomnienia- blokada telefonu przez złe wpisanie numeru SIM)

Ktoś jeszcze ma jakiś pomysł? Tylko proszę, realny, a nie coś czego nie da się zrobić.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

zablokowana karta sim

Dziękuję za odpowiedź.

Gdzieś w domu pewnie mam, teraz jestem poza domem. Co najmniej do 16 jestem skazany tylko na ten zablokowany nr telefonu, a ciekawe czy po południu ktoś tam odbierze, nie to że narzekam, ale kurczę, to nie powinno być prostsze w rozwiązaniu. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2832
  • 7100
  • 184

zablokowana karta sim

Bo piszemy o zablokowaniu karty SIM poprzez błędnie wpisany PIN, a nie o zablokowaniu telefonu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

zablokowana karta sim

Tak, ale mogę wykonać tylko połączenia alarmowe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

zablokowana karta sim

Jeśli nie masz opcji na wpisanie kodu PIN lub PUK, to najprawdopodobniej zablokowałeś kartę sim przez 10krotne błędne wpisanie kodu PUK. Spróbuj jeszcze przełożyć kartę sim do innego aparatu telefonicznego. Jeśli tam nie ma prośby o wpisanie kodu PUK lub PIN, trzeba niestety udać się do salonu by wymienić kartę sim.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

zablokowana karta sim

Dziękuję za odpowiedź.

Mam możliwość wpisania PUK- tylko go nie znam. PIN-u nie mogę wpisać bo się pomyliłem trzy razy. W najbliższym czasie nie mam możliwości korzystania z innego telefonu.

Mam taką informację po włączeniu telefonu: Ta karta SIM jest zablokowana. Skontaktuj się z operatorem komórkowym w celu uzyskania kodu PUK. Liczba pozostałych prób: 10.

No i tyle.

Ale już pewnie jak Panowie nie mogą nic zrobić i mi pomóc, to dopiero wieczorem jak będę miał inną komórkę i jak uda mi się dodzwonić na Waszą infolinię, to dopiero wtedy rozwiąże ten problem.

 

P.S.: Dobrze że moderatorzy potrafią przenieść błędnie ulokowany temat i złożyć go do kupy... tylko szkoda że nikt nie potrafi mi rozsądnie pomóc w rozwiązaniu problemu.  Bez złośliwości, ot, zwykła ironia.

 

Anonim

Nie dotyczy

zablokowana karta sim


krzysiekxx21 napisał(-a):

P.S.: Dobrze że moderatorzy potrafią przenieść błędnie ulokowany temat i złożyć go do kupy... tylko szkoda że nikt nie potrafi mi rozsądnie pomóc w rozwiązaniu problemu.  Bez złośliwości, ot, zwykła ironia.


@krzysiekxx21, nie jestem na 100% pewien, ale mnie takie coś się przydarzyło i wykonałem taki ruch: najpierw wyłączyłem telefon, a potem wyciągnąłem baterię i po ponownym, odwrotnym etapie zaskoczyło.