Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

utrata środków na koncie

Anonim

Nie dotyczy

utrata środków na koncie

Przykro nam, ale odzyskanie środków będzie rzeczą arcytrudną. Napisz pisemną reklamację, ale........raczej będzie odmowna decyzja.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 1

utrata środków na koncie

Witam.

W Twoim poście najbardziej podoba mi się to zdanie.

"Z Orange jestem ponad 13 lat. Najbardziej bliskie są mi oferty na kartę Emotikon: Szczęśliwy"

Ja je lekko przerobiłem. 😄

"Z Orange byłem ponad 15 lat na kartę.Podkusiło mie sobie polepszyć!


Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 1

utrata środków na koncie

Orange uznało reklamację i pozostawione środki odliczyło od faktury.

Pełne zaskoczenie.Odrzuciłem telefoniczną sondę zachwalajęcą operatorkę reklamacji z BOK.Bardzo żałuję że nie zarobiła punktów.Dopiero jak zobaczyłem fakturę uwierzyłem w jej dokonania.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

utrata środków na koncie

Cześć @Jula25,

Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów był pomocny. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.

 

Pozdrawiam,
Rafał


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

utrata środków na koncie

Witam. Korzystałem z tel i internetu w orange mając 7 zł i coś jeszcze na koncie głównym po doładowaniu konta za 100 zł zostały zabrane mi wszystkie pieniądze z konta głównego , czyli 100 zł + 10 zł promocyjne za doładowanie za 100zł i pozostałe 7 zł. dostałem sms że doładowałem się kwotą 100 zł i obecne stawki to 29 gr. minuta w orange itp. Czy mogę odzyskać w jaki kolwiek spos,ob te doładowani? Proszę o pomoc.Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

utrata środków na koncie

napisz na czacie http://orange.pl/kontakt