Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

utrata środków na koncie


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

utrata środków na koncie

Nie zorientowałam się, że mam włączone dane komórkowe, dopiero po tym jak chciałam wykonac połączenie okazało się, że nie mam nic na koncie. sytuacja miała miejsce 2 miesiące temu. Czy da się odzyskac utracone pieniądze?

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

utrata środków na koncie

Nie ma takiej opcji. Możesz spróbować złożyć reklamację, ale wątpię by była rozpatrzona pozytywnie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

utrata środków na koncie

zwłaszcza przy takim uzasadnieniu jak tu podajesz... że przez nieświadomość środki zostały zużyte na transfer, przecież nikt poza Tobą nie używał bez Twojej wiedzy telefonu, nie wygnenerował niepotrzebnego - z punktu widzenia operatora - ruchu.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

utrata środków na koncie

A ja straciłam środki dwa dni temu, naprawdę nie da się ich odzyskać?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

utrata środków na koncie

Jeśli to błąd Orange, złóż reklamację np. przez mój Orange.

 

Jeśli to Twoja niewiedza/nierozptropność, to nie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 1

utrata środków na koncie

Może mi też wytłumaczysz gdzie odzyskam kwotę z doładowania na kartę?

Przeszedłem na Love i dostałem komunikat że połączenia za "0"Chciałem zobaczyć ile mam na koncie po wpisaniu *124*# i dostałem komunikat że w tej opcji Love nie jest obsługiwany?Czy w Orange wszystko tak znika?Radzę wszystkim co przechodzą na Love

o przelewanie środków na inną komórkę bo za 17 zł które ten gigant zobie przywłaszczył nię będę pisał o zwrot.Szkoda nerwów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

utrata środków na koncie

W przypadku migracji numerów na kartę złotówki są przeliczane na minuty. Jeśli masz nolimit, to ciężko skorzystać.

Dla oferty abonamentowej jest kod *100*#, ale nie wiele tam widać. Lepiej sprawdzać na mój Orange.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 1

utrata środków na koncie

Komórka ta sama i numer ten sam.Uruchomiona też opcja na czły rok.Rok się kończy 4 marca.Zmieniono mi tylko nr.telefonu tymczasowo na stacjonarnym do czasu odzyskania nr. od poprzedniego operatora.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

utrata środków na koncie

Orange Love na komórce to oferta abonamentowa. Nie zmieniałeś jej?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 1

utrata środków na koncie

Ja jej nie zmieniałem!Zmienił ją operator po uruchomieniu usługi.A usługa na Love ma być

 za "0" do wszystkich sieci! Za całość 4 usług miałem płacić 69 zł.A instalator już na dzień dobry podsunął mi umowę do podpisania na 79 zł ?

Jak pisałem,miałem tel. na kartę.Ładowałem kiedy chciałem i za ile chciałem.Nie miałem podpisanej żadnej umowy.Tylko startówka była z Orange.Uruchomiłem tylko kodem

aktywność na rok i nie byłem poganiany do doładowania. Miłem święty spokój przez trzy lata!Musiałem teraz zarejestrować i się zaczęło!A to musiałem wyjąć kartę bo biały ekran!

A to rwało rozmowy! Itd i tp.Orange będzie mnie nękał teraz abym kupił od nich nowy gadżet!