Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

usunięty numer z sieci -- POMOCY


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

usunięty numer z sieci -- POMOCY

witam, bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu numeru telefonu, który został wyłączony 07.08.24 z powodu braku doładowania. Jestem za granicą i przegapiłem doładowanie. Jestem w posiadaniu tego numeru od kilkunastu lat. Po kontakcie z infolinią uzyskałem informację, że tylko reklamację mogę złożyć. Załamany jestem. POMOCY.

11 ODPOW. 11

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 90
  • 332
  • 0

usunięty numer z sieci -- POMOCY

@MrceLo jaką masz taryfę?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

usunięty numer z sieci -- POMOCY

jakąś starą, oferta POP


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 90
  • 332
  • 0

usunięty numer z sieci -- POMOCY

@MrceLoPOP już dawno nie istnieje. Spróbuj założyć konto Mój Orange jeśli nie masz.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

usunięty numer z sieci -- POMOCY

loguje się do Mój Orange, nie widnie mój numer na kartę, błąd komponentu. Czy to oznacza, że nie odzyskam numeru?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 90
  • 332
  • 0

usunięty numer z sieci -- POMOCY

@MrceLo  oznacza to tyle, że jest całkowicie odpięty z systemu. Reklamacja, którą złożyłeś powinna pomóc.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13728
  • 56465
  • 666

usunięty numer z sieci -- POMOCY

@MrceLo  masz kartę SIM?  Jeśli to czas o jakim piszesz, to nie powinno być problemu z pozytywną odpowiedzią na reklamację. Został wyłączony, ale nie zagospodarowany ponownie, a więc wolny....


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

usunięty numer z sieci -- POMOCY

tak, mam kartę SIM. dzwoniłęm na infolinię dzisiaj wieczorem, od razu jak zorientowałem się, że numer jest nieaktywny, uzyskałem informację od konsultantki, że został wygaszony 07.08.24. w Mój Orange numer nie widnieje, błąd komponentu. Konsultantka poinformowała mnie, że nie jest w stanie przywrócić mojego numeru. Zaniepokoiło mnie to. Tylko reklamację mi zaoferowała.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19186
  • 55389
  • 749

usunięty numer z sieci -- POMOCY

@MrceLo czy masz konto Mój Orange? Możesz spróbować odzyskać w aplikacji.

 

Jeśli nie masz dostępu do konta Mój Orange, to zostaje tylko kontakt na infolinię. Jeśli trafisz na kompetentnego konsultanta, to pomoże w odzyskaniu numeru, w innym przypadku zostaje reklamacją.

 

Warto zadzwonić kilka razy na infolinię.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2587
  • 10689
  • 94

usunięty numer z sieci -- POMOCY

Cześć @MrceLo 

Widzę, że Twój numer został wyłączony niedawno to jest szansa na odzyskanie go. Przesyłam Ci linka do tematu który jest  na forum NO Jak odzyskać nr telefonu https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Jak-odzyska%C4%87-nr-telefonu/td-p/177570

Także zerknij do tego tematu co jest na forum NO Odzyskanie numeru w Orange na Kartę https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Odzyskanie-numeru-w-Orange-na-Kart%C4%99/m-p/203171

Spróbuj jak najszybciej skontaktować się z BOK Orange +48 510 100 100 z telefonu zagranicznego lub napisz na Orange czacie: https://www.orange.pl/view/kontakt

Zerknij do tych linków zamieszonych powyżej.

Może dzięki nim uda się jak najszybciej odzyskać numer

Pozdrawiam 🙂