Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak odzyskać nr telefonu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Jak odzyskać nr telefonu

Witam

Mam telefon na kartę i numer mimo że był używany (może nie za często) został zablokowany. Mieszkam za granicą a numer był przypisany do konta bankowego. Czy jest szansa na nową aktywację tego nr? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Jak odzyskać nr telefonu


@Bartekrfnapisał(-a)

Witam

Mam telefon na kartę i numer mimo że był używany (może nie za często) został zablokowany. Mieszkam za granicą a numer był przypisany do konta bankowego. Czy jest szansa na nową aktywację tego nr? 


Jeśli blokada numeru po dłuższym okresie, to numer nie do odzyskania, jak niedawno to kontakt z BOK Orange, wypadało jednak co jakiś czas doładować konto i włączyć rok ważności konta, jest taka usługa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Jak odzyskać nr telefonu


@Bartekrfnapisał(-a)

Witam

Mam telefon na kartę i numer mimo że był używany (może nie za często) został zablokowany. Mieszkam za granicą a numer był przypisany do konta bankowego. Czy jest szansa na nową aktywację tego nr? 


Jeśli blokada numeru po dłuższym okresie, to numer nie do odzyskania, jak niedawno to kontakt z BOK Orange, wypadało jednak co jakiś czas doładować konto i włączyć rok ważności konta, jest taka usługa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Jak odzyskać nr telefonu

@Bartekrf może być kłopot, jak numer został wyłączony. Jak wspomniał @Anonim, w miarę możliwości jak najszybszy kontakt z BOK: +48 510 100 100 z telefonu zagranicznego lub napisanie na czacie: https://www.orange.pl/view/kontakt

Wiem, że banki podczas zmiany numeru często odwołują się do starego, w celu potwierdzenia autoryzacji i zmiany. W tym przypadku to spory kłopot.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Jak odzyskać nr telefonu

Dziekuje Bardzo za pomoc

Wystarczylo zadzwonic na info linie  i podac numer  telefonu. Zostal odblokowany po 10min. Rozmowa byla z  automatycznym konsultantem, szybko i bez stresu. 

Dziekuje i Pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Jak odzyskać nr telefonu

@Bartekrf cieszę się, że spraw została załatwiona pozytywnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy