Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

skarga na doradcę

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 100
  • 0

skarga na doradcę

W jaki sposób złożyć skargę na doradcę z czatu? (nie, nie maxa)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

skarga na doradcę

@fajera63 Najskuteczniej? Pismo do Skierniewic z oficjalną skargą i dokładnym rzeczowym opisem sprawy.

Orange  Polska S.A.

ul Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice

Możesz zaadresować np. do Zarządu

Sprawa będzie na 100% rozpatrzona, 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

skarga na doradcę

Zapytaj Maxa 😈


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

skarga na doradcę

@fajera63 Najskuteczniej? Pismo do Skierniewic z oficjalną skargą i dokładnym rzeczowym opisem sprawy.

Orange  Polska S.A.

ul Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice

Możesz zaadresować np. do Zarządu

Sprawa będzie na 100% rozpatrzona, 

 

Anonim

Nie dotyczy

skarga na doradcę

@agat13 jak z czatu to nie ma co odsłuchiwać 😉 Jak dla mnie to nie jest ma co pisać do zarządu - to i tak do niech nie trafi. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

skarga na doradcę

@Anonim no tak..słuchać  nie ma czego.. ale można takie pisane na czacie zapisać  i zarejestrować 

Wtedyto dowód  i podstawa skargi

Zdziwiłabyś się  jak skuteczne są takie pisma, mimo, że Zarząd ich nie czyta

Swoją drogą, ciekawe czy operator ma dostęp  do rejestracji czatu, bo klient może go sobie zapisać.. 

Anonim

Nie dotyczy

skarga na doradcę

@agat13 jestem przekonana, że mają do tego dostęp. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

skarga na doradcę

@agat13 Masz rację , ja zawsze zapisuje rozmowę na czacie , żeby w razie reklamacji nie powiedziano że to tylko   " słowo przeciw słowu "   , jest to zawsze do zweryfikowania jakiej odpowiedzi udziela konsultant na czacie. @Anonim Mijasz się z prawdą ! ,  ja osobiście pisałem list polecony do zarządu , trafiło i otrzymałem odpowiedź zwrotną , satysfakcujacą mnie  listem poleconym .

 

 

Anonim

Nie dotyczy

skarga na doradcę

@jan1 ale chyba nie sądzisz, że reklamację rozpatrzył członek zarządu? Też to, czy odpowiedź jest dla klienta satysfakcjonująca zależy od sprawy i co pozwalają zrobić procedury reklamacyjne w danym temacie. 

 

Ja np. składałam 2 razy reklamację przez Mój Orange i obie kwestie zostały pomyślnie załatwione. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

skarga na doradcę

@Anonim ja  nic nie sądzę  , tylko wiem  do kogo napisałem , i od kogo dostałem odpowiedź podpisaną z imienia i nazwiska . I temat zgłoszenia był rozwiązany i zamknięty. 

Anonim

Nie dotyczy

skarga na doradcę

@jan1 to aż z ciekawości spytam to którzy z członków zarządu Orange odpowiedział? Ich nazwiska są normalnie dostępne w internecie więc to chyba nie jest żadną tajemnica. 

 

Pracuje w obsłudze klienta od kilku lat i nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją